В міському управлінні ЖКГ просять тернополян не красти дерева

Автор:     Опубліковано: 8 Грудня 2015 о 22:24    405 переглядів

Близько місяця тому в рамках Всесвітньої акції «Дерева миру» студентська молодь у сквері Миру висадила 11 кулястих туй. Довго тішити очі тернополянам дерева можливості не мали, розповідають в міському управлінні ЖКГ.

СВІТЛАНА МОЛОДЕЦЬКА, головний спеціаліст-ландшафтник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ:

«Як це не прикро відзначати, вже через тиждень було помічено викрадення однієї з туй, ну, а станом на сьогоднішній день знаємо, що залишилась одна туя на території скверу Миру».

Випадки викрадання дерев у Тернополі, зокрема на території скверу Миру, не поодинокі. Дійшло до того, що навіть в такій ситуації в управлінні житлово-комунального господарства намагаються бачити щось позитивне. Адже це краще, ніж коли дерева просто ламають.

СВІТЛАНА МОЛОДЕЦЬКА, головний спеціаліст-ландшафтник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ:

«Коли дерева викрадають, якщо можна так сказати, це не така прикрість, коли дерева ламають. Тому що своєрідний екологічний баланс все-таки зберігається. Тобто коли дерева викрадають цілісні, зрозуміло, що їх пересаджують в інше місце, тобто це дерево продовжує жити, продовжує рости».

Світлана Молодецька каже, після випадків викрадення саджанців, неодноразово зверталися до правоохоронних органів, проте жодного із зловмисників не знайшли. Незважаючи на таку ситуацію екологи сподіваються, що люди нарешті навчаться цінувати озеленення міста та перестануть перешкоджати цьому процесу.

СВІТЛАНА МОЛОДЕЦЬКА, головний спеціаліст-ландшафтник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ:

«Маємо надію, що все-таки, тернополяни, мешканці міста, гості міста мають можливість фіксувати те, що ми робимо для міста і тішитись тими зеленими насадженнями, тими екзотичними деревами, які висаджуються. І маємо надію, що все-таки, такі випадки будуть фіксуватись рідше і нарешті мешканці міста зрозуміють, що це все робиться для окраси нашого міста, для підтримання статусу файного міста Тернополя і для збагачення, і урізноманітнення видового складу зелених насаджень у нашому місті».

залишіть коментар