В ТНЕУ обирали «СтудМіс»

Автор:     Опубліковано: 4 Грудня 2015 о 21:12    404 переглядів

В Тернопільському національному економічному університеті відбувся конкурс краси. Переможниця представлятиме свій виш на обласному конкурсі «СтудМіс України».

 АНДРІЙ ЛУЦИК, координатор конкурсу «СтудМіс ТНЕУ»:

«Конкурс проводиться не вперше. Цього року ми вибрали такий більш діловий стиль, більш стриманий, який показав би наших студенток саме як ділових жінок. Конкурс буде проходити в 4 етапи: це буде діловий вихід, вихід в купальниках, представлення талантів дівчат, а також вихід в вечірніх сукнях».

З 30 претенденток відібрали 12, які стали учасницями конкурсу.

СЕРГІЙ ГУБАРЄВ, координатор конкурсу краси «СтудМіс України» в Тернопільській області:

«Специфіка нашого конкурсу полягає в тому, що в нас завжди представлені не лише зовнішні риси дівчат, тобто дівчата відповідають ще на інтелектуальні питання, в яких можна побачити наскільки дівчата можуть адаптуватися до будь-яких інших життєвих ситуацій. Так само в нас постійно є показ талантів. Тобто дівчинка не лише красива моделька, яка просто на сцені посміхається, також дівчина має за собою ще щось цікавіше, чимось займається чимось в житті цікавиться».

Дівчата розповідають, незважаючи на те, що період підготовки до конкурсу був насиченим і нелегким, вони здружились. Запевняють, головне участь, а не перемога.

ЯНА КОЛЕСНІК, учасниця конкурсу «СтудМіс ТНЕУ»:

«Мене завжди мама і подруга надихали, щоб я взяла участь. Заповнила анкету і прийшла. З учасницями спілкуюся в нас дуже дружня і хороша атмосфера. Для мене головне не перемога, а доказати собі, що я чогось змогла».

ДІАНА РИБАЧОК, учасниця конкурсу «СтудМіс ТНЕУ»:

«Готувалися ми всього лиш 1 місяць, це були такі насичені тренування, з вечора до ночі. І ми всі дуже старалися, між дівчатами не відчувалось конкуренції, ми всі одна одній допомагали і така взаємовиручка була, і… Головне взяти участь. Це справді. Тому що це такі емоції, це такий життєвий досвід, який нічо не замінить».

залишіть коментар