Відмовився від депутатської зарплати на користь дітей

Автор:     Опубліковано: 4 Грудня 2015 о 21:06    368 переглядів

Народний депутат України Микола Люшняк – частий гість у цьому закладі. Кілька місяців тому він оформив усі необхідні документи для того, щоб кожну його заробітну плату у формі благодійного внеску перераховували на рахунок закладу.

МИКОЛА ЛЮШНЯК, народний депутат України:

«Ці діти вражають своєю чистотою, правдивістю, щирістю. За те, що у них є вади, суспільство не повинно їх відкидати. Сьогодні завдання вчительського складу, обслуговуючого персоналу і, зокрема, моє – оцей талант розкрити повністю. Тоді дитина зрозуміє, що вона потрібна Україні, потрібна своїм батькам, суспільству».

У Теребовлянському навчально-реабілітаційному центрі навчається 135 дітей з вадами слуху і мовлення. Тут є дошкільне відділення, яке об’єднує молодшу і дві середніх групи. А також школа, після закінчення якої діти одержують диплом про повну середню освіту і свідоцтво про одержання робітничої професії кравця або оператора комп’ютерного набору.

МАРІЯ КАЦАН, директор Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради:

«Ми раді, що знайшли спільну мову з Миколою Володимировичем і він виділив нашу школу з-поміж інших схожих закладів. Бо на Теребовлянщині є чотири схожі заклади інтернатного типу. Побачивши, напевно, наших дітей, як вони не чуючи вільно танцюють, вільно співають жестами, як розвивають свої таланти».

 

На знак подяки за дружбу діти приготували для народного обранця святковий концерт. До речі, багаті вихованці не лише своїми творчими здібностями, я й досягненнями на різних олімпіадах і конкурсах.

МАРІЯ КАЦАН, директор Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради:

«Переможці Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» між глухими дітьми, чемпіони-олімпійці в Тайвані – наші випускники, вибороли по футболу перше місце – привезли золото, нещодавно Белла-Марія приїхала з Європи, привезла друге місце з чемпіонату по дзюдо. Я думаю, що з цієї сторони Микола Люшняк докладає зусиль, а ми будемо тішити його своїми досягненнями».

Народний обранець побажав вихованцям закладу стати активними громадянами і  разом будувати міцну Україну.

МИКОЛА ЛЮШНЯК, народний депутат України:

«Ця доброта сердець, яка випромінюється на сцені, доброта вашої душі показує те, що ви є велика надія України і українського народу. І я із своєї сторони буду старатись зробити все для того, щоб на законодавчому рівні, на державному рівні ви відчували себе повноцінними членами суспільства і ставали ними».

залишіть коментар