Днями на Східному відкриють ковзанку

Автор:     Опубліковано: 22 Січня 2016 о 18:46    83 переглядів

В дворі будинку на вулиці Лесі Українки, 17 залили, оновлену влітку минулого року, ковзанку. Директор підприємства, на балансі  якого знаходиться льодовий майданчик, каже, стараються на втіху дітям.

МИХАЙЛО ДЕРЕВОРІЗ, директор ПП «Східний масив»:

«Нижній слой не дуже хоче замерзати, і будем ще підливати більш тонким слоєм води. Ну, надіємся, що погода нам буде сприяти для того, щоб можна було нормально, рівно, гарно його залити і щоб було на втіху дітям, щоб могли і хокея пограти, і покататися тут на ковзанах».

Заливали воду спільно із працівниками управління надзвичайних ситуацій. Пан Михайло каже, процедуру потрібно буде повторити через деякі технічні та погодні умови.

МИХАЙЛО ДЕРЕВОРІЗ, директор ПП «Східний масив»:

«Заливали його з пожежного гідранту, спільно з нашими працівниками ПП «Східний масив». Будем ще заливати, в цьому, водному краї тут трошки рівень вищий і тут треба більше підливати. Там нижній слой води, льоду не замерз, тому треба буде його трошки випускати повітря і ще раз підливати. І вирівнювати повністю весь рівень цього льоду».

А тим часом діти вже не можуть дочекатися, коли зможуть випробувати оновлену ковзанку. Кажуть, на лід вийшли з дозволу старших і лише, щоб допомогти.

 НАЗАР і РУСЛАН:

«- Зазвичай, ми граєм футбол. Ну, недавно тут почали заливати, хтіли всі, коньки купляють вже, знаєте. Хтіли покататись, але шось не виходить поки.

–          Воно розмерзає всьо і не вспіває замерзнути. Дядьки сказали, що треба помогти там, де повітря всходить – проломати, щоб воно вийшло. Тай ми допомогли».

Директор «Східного масиву» нагадує – за безпеку дітей на ковзанці повинні відповідати батьки, адже в обов’язки обслуговуючого підприємства це не входить.

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!