Гуманітарну допомогу з Тернополя відправили на передову

Автор:     Опубліковано: 25 Січня 2016 о 19:20    420 переглядів

Бус з гуманітарною допомогою в зону АТО відправили сьогодні з Тернополя. Необхідні речі та медикаменти, серед яких протизастудні засоби, незабаром отримають наші військові на передовій. Волонтери розповідають, частину вантажу, який поїде на Схід, отримали від своїх колег – українців в Канаді.

ТАМАРА ВОРОНЦОВА, доцент кафедри дитячих хвороб ТДМУ:

«Ми зараз маємо досить цінний гігієнічний груз – це серветки вологі і шапочки для миття голови для важких хворих. А хлопці там, на Сході, приймати душ, по суті, зараз не мають можливості і для них це, ну, по суті, життєво важливо. У нас дуже їх багато, майже під тисячу. Це досить великий груз. І багато перев’язочного матеріалу і засобів для обробки ран, обморожень, зсадин».

ЮРІЙ ДАР, представник громадської благодійної організації «Повір у себе» (м. Тернопіль):

«В подальшому ця співпраця буде продовжуватися. З нашої сторони від благодійної організації «Повір у себе» буде забезпечення медикаментами як батальйону спецпризначення «Тернопіль», так і зараз ми передали медикаменти в батальйон «Карпатська Січ».

Тамара Воронцова підкреслює, окрім медикаментів хлопці на передовій потребують і теплих речей.

ТАМАРА ВОРОНЦОВА, доцент кафедри дитячих хвороб ТДМУ:

«Хочу відмітити, що нам ще допомогла Теребовлянська школа-інтернат для погано бачачих дітей, які передали нам списані матраци і одіяла. Хлопці на фронті живуть в покинутих будинках, там холодно, погано отоплюється, нема де, на чому спати і це надзвичайно важливо, тому що деякі сплять навіть на підлогах – це мені хлопці говорили по телефону. Тому ці матраци нам дуже-дуже підходять».

Транспортом волонтерів забезпечила міська рада. Там кажуть, готові допомагати таким чином і надалі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Хочу подякувати всім тернополянам, які є волонтерами, які долучаються для того, щоб допомагати нашим військовим. Тому що міська рада тільки надає посильну допомогу для того, щоб передати то, що люди зібрали. Тому ми долучаємся, сьогодні даєм транспортний засіб, відповідно заправку, крім того долучилася лікарня швидкої допомоги, яка має можливість щомісяця тепер передавати на передову спеціальні протигрипозні засоби, засоби проти тих хвороб, які можуть бути найбільш актуальні саме взимку. Це є продовження тої роботи, яка тривала. Я думаю, щонайменше хоча би раз в місяць такий автобус має виїжджати на Схід».

Ті тернополяни, які мають можливість і бажання допомогти воїнам АТО  – можуть звертатися до Тамари Воронцової за номером телефону – 068 677 18 75.

залишіть коментар