Маленькі тернополяни зустрічали Старий Новий рік із Русалонькою

Автор:     Опубліковано: 13 Січня 2016 о 21:09    740 переглядів

Вже традиційне свято в Тернополі «Ялинка міського голови» і цьогоріч тішить дітей цікавим театралізованим дійством.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вітаю всіх тернополян з Різдвом, з Новим роком, з наступаючим Старим Новим роком. Всім миру, злагоди, благополуччя, сімейного затишку. І традиційно вже, в ці дні, ми робимо вже такі традиційні вистави для наших наймолодших тернополян, які приходять зі своїми бабусями, дідусями, з своїми батьками».

Загалом гостями «Ялинки міського голови» протягом 2-х днів стануть близько 4-х тисяч дітей.Окрім хороших емоцій маленькі тернополяни також отримають і солодкі подарунки від мера.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Дітей запрошували через управління сім’ї, молоді та спорту, через управління освіти. Звичайно, в першу чергу це були діти з найбільш соціально незахищених категорій, а також ті, кого пропонували різні громадські організації».

Головних героїв цьогорічного новорічного дійства обрали нетрадиційних. Діти таким змінам раді. Запевняють, не лише брати участь, але й дивитися виставу їм дуже цікаво.

ІЛОНА:

«Ми вже відтанцювали танець, ми танцювали  сніжинки, це, ну, казка про Русалочку. Там має Русалочка бути, в неї заберуть голос, вона не зможе говорити, але через 3 дні їй повернуть голос».

ВІКА:

«Вистава дуже гарна. Там Русалонька буде, зла чарівниця Урсула. Багато танців гарних діти танцюють. Мені подобається, я танцювала танець сніжинки, зараз буду танцювати танець медузи».

Маленькі учасники дійства кажуть, готувалися до свята довго і старанно.

ВЕРОНІКА і КАРІНА:

«Ми тута танцюєм в ансамблі «Сонечко» зірками. Ну, місяць перед тим, ми кожен танець, тому що наш колектив розраховує на 4 групи і наша вчителька з танців, вона з кожною групою займалась окремо десь по 4 години в день».

Загалом, у новорічному театралізованому дійстві в Палаці культури «Березіль» взяли участь близько 300 маленьких тернополян.

залишіть коментар