Мешканці одного з тернопільських гуртожитків живуть «у казці»

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2016 о 19:00    670 переглядів

Ось так виглядають стіни не в дитячому садочку, а в гуртожитку за адресою Кривоноса 6. Тут деякі сім’ї живуть вже близько 10-ти років. Будинок п’ятиповерховий, на одному поверсі близько 40-ка кімнат, 2 кухні та санвузол.

ОКСАНА ВЕГЕРА, мешканка гуртожитку на Кривоноса, 6:

«Ремонт нам робили десь років 6 назад – тільки просто побілили. Ремонт вже зносився, вже зістарівся, і в один прекрасний момент чоловік вийшов на коридор, шось подивився другими очима на то всьо і каже: «Шось воно мені не подобається. Давай я щось намалюю. Я купила фарби, які він сказав, а деякі він мав кольори. І розмалював. Ото перші малюнки. Сусіди побачили таку красоту і кожен почав собі замовляти. Хто купив «Снєжку», хто купив якісь другі фарби, і так от получилася така красота в нас».

Дружина Івана Вегери розповідає, насправді чоловік не художник, а водій. І таку його творчість на стінах називає хобі. Найбільш задоволені кольоровим оновленням коридору, діти.

НАСТЯ, мешканка гуртожитку:

«Перші оці 2 малюнки були дуже гарні, потім сусіди захотіли собі малювати, вже несли до тата книжки, роздруковували малюнки і почав малювати на коридорі».

НЕЛЯ, мешканка гуртожитку:

«Ну, зараз дуже гарно, бо коли не було малюнків – були дуже стіни брудні, жовті. Зараз малюнки як Настін тато намалював – набагато краще стало. Так, коли була в школі дуже хотіла побачити чи намалювали, чи не намалювали. Допомагали розмальовувати, отаке».

 

залишіть коментар