На Тернопільщині приймають документи на оформлення ІD-карток

Автор:     Опубліковано: 15 Січня 2016 о 21:58    728 переглядів

На Тернопільщині цього тижня міграційна служба розпочала прийом документів на оформлення паспорта громадянина України у вигляді ІD-картки. Подати заяву вже можна у Тернополі, Теребовлі, Бучачі, Чорткові, Борщеві, Козові, Ланівцях, Збаражі та Кременці.

ІВАН ЧУБАТИЙ, перший заступник начальника УДМС України в Тернопільській області:

«У тих територіальних підрозділах, де немає відповідного обладнання, будуть видаватись паспорти громадянина України, при досягненні 16-річного віку, у формі книжечки. На даний час така послуга надається виключно за місцем реєстрації». 

У цих районних центрах почнуть приймати заяви на оформлення ІD-карток, повідомили у міграційній службі, по мірі встановлення обладнання.

ІВАН ЧУБАТИЙ, перший заступник начальника УДМС України в Тернопільській області:

«На картку, звичайно, будуть вноситись персональні дані особи. Це буде прізвище, ім’я, по-батькові, місце народження, дата народження, місце реєстрації, документ, на підставі якого видано паспорт у формі картки. Буде, звичайно ж, відцифроване зображення обличчя, відцифрований підпис і термін дії паспорта».   

Додатково, за заявою громадянина, каже Іван Чубатий, на безконтактний електронний носій можна внести інформацію про сімейний стан, персональний ідентифікаційний номер та про наявність приватизаційних документів. До слова, поки що ІD-картка дістанеться лише 16-річним, які отримують паспорт вперше. Всім іншим доведеться деякий час зачекати. Аби оформити паспорт, особі потрібно особисто звернутися в територіальний підрозділ міграційної служби за місцем реєстрації, взявши з собою деякі документи.

ІВАН ЧУБАТИЙ, перший заступник начальника УДМС України в Тернопільській області:

«Свідоцтво про народження, паспорти батьків (це особи, які народжені до 1 березня 2001 року). Заповнюється відповідна заява-анкета, громадянин з нею знайомиться,  ставить підпис, і працівники територіального підрозділу опрацьовують надану інформацію. І, звичайно, в подальшому йде оформлення паспорта».

Зі слів Івана Чубатого, виготовлення документа займе не більше 30 календарних днів з моменту заповнення заяви та 10-ти робочих днів у терміновому порядку. Термін дії ІD-картки – 10 років.

залишіть коментар