На Тернопільщині викрили мережу гральних закладів

Автор:     Опубліковано: 11 Січня 2016 о 21:33    551 переглядів

Цілу мережу гральних закладів викрили тернопільські поліцейські. Попри заборону, 40-річний мешканець обласного центру орендував для азартних ігор одинадцять приміщень: сім – у Тернополі, решту – у Чорткові, Бучачі  та Гусятині.

ВІТАЛІЙ ГАТАНЮК, заступник начальника управління захисту економіки в Тернопільській області департаменту захисту економіки НПУ:

«Дані гральні заклади маскувалися під здійснення лотерейної діяльності. На ряді з них наявні вивіски «Миттєві державні лотереї». Однак, в ході попередньої перевірки та в ході подальших проведених обшуків підтверджено абсолютну нелегальність даних закладів. З місць обшуків вилучено 138 одиниць комп’ютерної техніки та 11 спеціальних платіжних терміналів, за допомогою яких організована якраз нелегальна діяльність».

В азартні ігри клієнти грали в Інтернеті через комп’ютерні симулятори гральних автоматів.

ВІТАЛІЙ ГАТАНЮК, заступник начальника управління захисту економіки в Тернопільській області департаменту захисту економіки НПУ:

«Даний вид злочину кваліфікується кримінальним кодексом за статтею 203 зі значком 2 – заняття гральним бізнесом. І перший вид покарання у вигляді штрафу складає від 10 тисяч до 40 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян. І, крім того, згідно Закону України «Про заборону грального бізнесу», штрафні санкції будуть у розмірі 8 тисяч мінімальних заробітних плат. Однак це буде здійснюватись вже в ході досудового слідства по кримінальному провадженню».   

Про функціонування подібних закладів правоохоронці просять повідомляти за номерами у Тернополі: (0352) 27-13-87, 27-12-30 або 102.  Анонімність гарантують.

 

 

залишіть коментар