Президент України відвідав Тернопільщину

Автор:     Опубліковано: 11 Січня 2016 о 21:34    331 переглядів

Петро Порошенко в рамках візиту на Тернопільщину побував на заводі СЕ «Борднетце-Україна», який працює у нашому місті із 2006-го року та входить до концерну виробника кабельної продукції для автомобілів.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України:

«Ваше підприємство є дуже символічним. Цей символ полягає в тому, що ми отримуємо нарешті безперешкодний доступ на ринки країн Європейського Союзу. І що нам треба, щоби більше інвестицій приходили в Україну і більше робочих місць створювалися в Україні.  Нам треба позитивний досвід інвесторів. І на сьогоднішній день ці інвестиції є найкращою рекламою інвестиційного клімату в Україні».

Президент України запевнив, зміни в законодавстві, та зокрема, в Податковому кодексі позитивно позначаться і на працевлаштуванні, і на заробітній платі. Протягом останнього року на цьому заводі додатково створили ще 500 робочих місць. На цьому зупинятися не збираються.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України:

«Головне для мене, що я почув – чи маєте Ви будь-які проблеми, як інвестор, для того, щоб приймати рішення, про розширення виробництва. І класна відповідь була – ні. В нас є найкращі працівники, ми їх дуже любимо, дуже цінуємо, і я вас всіх вітаю!».

ОЛЕГ БІЛОБРОВКО, керівник фінансового відділу СЕ «Борднетце-Україна»:

«В першу чергу цей візит – це певний знак, що влада зацікавлена в інвесторі, зацікавлена в підтримці … і, власне, Тернопільської області».

Петро Порошенко впевнений, інвестиції – один із шляхів до стабілізації та розвитку економіки. Наостанок Президент нагадав, що Україна – європейська держава і незадовго отримає безвізовий режим.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України:

«Це те, чого майже ніхто не очікував. І були впевнені в тому, що під час міграційної кризи українцям безвізовий режим ніхто не надасть. Ми кажемо – ні, Україна є європейська нація. І саме українці вибороли це право бути європейцями. Я хотів вас всіх привітати, що останні кроки будуть зроблені, я ініціюю зараз розгляд невеличкої частини законопроектів уже на останній сесії, яка буде в січні цього року, і ми зможемо сьогодні з впевненістю дивитися в майбутнє про те, що буде прийнятий і безвізовий режим».

Нагадаємо, 15 грудня минулого року під час візиту Президента України до європейської комісії, там прийняли рішення про те, що в першому півріччі цього року українським громадянам нададуть  право на безвізовий режим.

залишіть коментар