Тернопільські діти отримали подарунки від сімей із Чехії

Автор:     Опубліковано: 4 Січня 2016 о 21:33    1 373 переглядів

Подарунки із Чехії отримали до свят тернопільські діти. Спільну акцію місцевий благодійний фонд «Карітас» та благодійники із міста Оломоуц проводять вже декілька років поспіль перед Різдвом. Пакунки для українських дітей передають чеські родини. Дитину, для якої готуватимуть подарунок, доброчинці вибирають зі списку.   

о. РОСТИСЛАВ СТРОЙВУС, представник «Карітасу» м. Оломоуц (Чехія):

«Така традиція є в нас в Чехії, тому наші вірні, наші люди хочуть поділитися подарунками також і з українськими дітьми, і тим показати, що їм небайдужа доля українських дітей. Переважно, це сімї, які також мають своїх дітей. Такі подарунки, які створюють для своїх дітей, відповідно, одинакові подарунки роблять для дітей з України».

Цьогоріч для тернопільських дітей благодійники передали близько 150 подарунків.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, генеральний директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»:

«Збираємо дітей, які є з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, напівсиріт. Цього року також долучили до 30 сімей із родин переселенців, які також будуть мати нагоду отримати цей різдвяний подарунок».   

САША ЯРОВЕНКО, отримала подарунок:

«Я хочу дуже подякувати «Карітасу», і чеському, і тернопільському. Я вже получаю два роки всякі жувачки, всяке таке дуже смачне, і дуже я їм дякую».

Формувати списки дітей допомагали в міському управлінні освіти.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Я думаю собі, що було б дуже добре, якби таких небайдужих людей в нас було більше. Я бачила сьогодні очі тих діток, радісні. І хотілося б, щоб була можливість їм отримувати таку радість і надалі». 

Назад у Чехію поїдуть фотографії та листівки, виготовлені дітьми власноруч на знак вдячності.

залишіть коментар