У Тернополі почали демонтовувати головну ялинку

Автор:     Опубліковано: 20 Січня 2016 о 18:50    732 переглядів

Вісімнадцятиметрова новорічна красуня тішила тернополян протягом всіх зимових святкувань. Нагадаємо, що офіційно відкрили центральну ялинку міста у День Святого Миколая – 19 грудня.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв:

«Слава Богу, що всі свята минули на Тернопіллі і у Тернополі зокрема, пройшли в мирі, злагоді, з гарним настроєм. Свято Водохреща завершує зимовий цикл наших святкувань. І з 20-го числа на Театральному майдані вже проводяться роботи по демонтажу ялинки і самого містечка, яке там знаходилося усі ці святкування».

Прибрати ялинку з Театрального майдану, а також всі святкові ілюмінації, які прикрашали наше місто на новорічно-різдвяні свята, планують протягом двох тижнів.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури  міського управління ЖКГ:

 «В нас на цей рік на демонтаж і, знову ж таки, на монтаж в кінці року, новорічної ілюмінації і ялинки на даний час виділено близько 170 тисяч. Вся святкова ілюмінація і ялинка обслуговується комунальним підприємством «Тернопільміськсвітло». Відповідно вони демонтують, проводять демонтажні роботи, відповідно і в себе повинні зберігати і зберігають».

В управлінні житлово-комунального господарства запевняють, зроблять все своєчасно, незалежно від погодних умов.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ:

«Наші працівники звикли. Колись монтували, я пам’ятаю, перший раз ялинку, то були дуже сильні морози і справились з тим. Я думаю, то не буде проблем».

.

 

залишіть коментар