У Тернополі затвердили нову маршрутну мережу

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2016 о 19:00    745 переглядів

Тернопіль має нову маршрутну мережу громадського транспорту. Затвердили її на останньому засіданні виконавчого комітету міської ради. Працювала над розробкою мережі спеціальна комісія, втім, запевняють в управлінні транспорту, до уваги взяли і побажання самих тернополян.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Так, як люди просили, так, як десь люди хотіли і так, як ми, як фахівці, вважали, що це буде нормально і воно буде функціонувати, так ми і запропонували на засідання виконавчого комітету ці речі. На цю маршрутну мережу буде проводитися конкурс на відбір автоперевізників своїми автобусами, і буде працювати по новій маршрутній мережі».

Відтак, в майбутньому, після завершення усіх необхідних процедур, тернополян чекають деякі нововведення. Більше громадського транспорту їздитиме до нового ринку, що на вулиці Шептицького. До прикладу, з вулиці Коновальця туди рухатиметься маршрут номер 21.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Другий нововведений маршрут буде 26. Це буде вулиця Будного (це, що ми називаємо Об’їзною), і буде курсувати він до «Епіцентру». Але він буде курсувати виключно в піковий час. Після пікового часу він буде курсувати до ринку нового. Буде курсувати разом, об’єднаний з 28 маршрутом, який буде курсувати: Будного, Лучаківського, через греблю, по Живова, Оболоня, Шептицького і далі в зворотньому шляху».

А от нічні тролейбусні маршрути, запевняє Ігор Мединський, у нашому місті себе не виправдали. Скористалися ними не надто багато тернополян.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» дало розрахунки, що це буде обходитися йому в межах 40 тисяч гривень щомісячно, за ті 6 рейсів. Вони виконували, ці тролейбуси, 5 та 11, шість оборотних рейсів. І за цих шість оборотних рейсів назбирували 30-36 гривень. Це означає десь 20-25 пасажирів».

А відтак, як бути з нічними маршрутами далі, поки що не вирішили.

залишіть коментар