В міськраді визначили вартість харчування школярів

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2016 о 19:00    617 переглядів

Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2016 році. Визначили і суму, в яку це обходитиметься їхнім батькам: 8 гривень – за сніданок та 12 – за обід.

ІРИНА СУМ, заступник начальника міського управління освіти та науки:

«Педагогічні колективи, ради навчальних закладів також, відповідно до даного рішення, можуть вносити зміни у вартість харчування за батьківську плату, в залежності від платоспроможності батьків. Вона може бути як і в сторону збільшення, так і в сторону зменшення».

Разом з тим, дехто харчуватиметься безкоштовно. Це – діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, діти, які навчаються у спеціальній школі  та в інклюзивних класах, а ще – учні педагогічного ліцею спортивного профілю, діти учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Визначили в міськраді і норми харчування для пільгових категорій.

ІРИНА СУМ, заступник начальника міського управління освіти та науки:

«З числа учнів 1-4 класів – 10 гривень вартість обіду, для учнів 5-9 класів – 11 гривень. Для учнів спеціальної школи 2-разове харчування становить 13 гривень, 3-разове харчування становить 27 гривень. І також для учнів педагогічного ліцею спортивного профілю, там також функціонують інтернатні групи, вартість одноразового харчування становить 11 гривень, а вартість 3-разового харчування становить 27 гривень».

Годуватимуть учнів пільгових категорій за кошти із міського бюджету. Виключення становлять діти учасників АТО, витрати на харчування яких місто ділитиме навпіл із підприємцями.

залишіть коментар