Вихованки зарваницького колегіуму «Знамення» підготували бійцям АТО подарунки

Автор:     Опубліковано: 5 Січня 2016 о 19:10    408 переглядів

Незважаючи на те, що свято Миколая вже минуло, учениці зарваницького колегіуму «Знамення» підготували для бійців АТО подарунки. Серед них і маскувальна сітка, яку дівчата плели своїми руками.

ІРИНА МЕРВА, учениця 11-го класу:

«На свято Миколая воїнам АТО ми робимо маскувальну сітку, а також подарунки. Ми молимось за них кожного дня і дякуємо їм за те, що вони оберігають нас».

Окрім сітки та молитов, школярки підготували для військових й інші подарунки. Кажуть, в них бійці знайдуть щось і для душі, і для тіла.

ЮЛІЯ ІВАСИШИН, учениця 10-го класу:

« Ми також хотіли поділитися промінчиками любові і вдячності до захисників нашої Вітчизни і зробили їм такі маленькі різдвяні подарунки. У мішечки ми поклали шкарпетки, щоб їм було тепло, шоколад, щоб їм було солодко, сплели також патріотичні файнички, а також туди ми поклали іконку Зарваницької Матері Божої, щоб охороняла їх від куль і снарядів».

Кілька тижнів тому отці із Марійського духовного центру в Зарваниці повернулися із зони АТО. Збираються туди і після Нового року. Якраз ними і передадуть учениці колегіуму свої подарунки бійцям.

о. МИКОЛА МЕДЮХ, сотрудник Собору Матері Божої на території Марійського духовного центру:

«Головне завдання, знову ж таки, церкви і її участь у цих подіях, які відбуваються – це показати, що ми є разом з народом. Що ми є та церква, яка готова служити нації, що ми є та церква, яка пропагує ідеї добра, справедливості, любові, милосердя, прощення».

Чергова поїздка зарваницьких капеланів на Схід, швидше всього, відбудеться в період між Різдвом та Йорданом.

залишіть коментар