Залізничний вокзал зустрічав галицькими та європейськими колядками

Автор:     Опубліковано: 11 Січня 2016 о 21:31    706 переглядів

Галицькі та європейські колядки лунали на залізничному вокзалі у Тернополі на другий день Різдвяних свят. З традиційною святковою програмою «Для тих, хто в дорозі» виступивМуніципальний Галицький камерний оркестр. Таке дійство у нашому місті відбувається вже шостий рік поспіль.

ВАСИЛЬ ФЕЛЕНЧАК, художній керівник та диригент, заслужений артист України:

«Галицькі колядки залишились без змін. А європейські трошки помінялися. Так, «тиха ніч» із вокального твору перетворилась в інструментальний твір. Достатньо цікава інструментовка. «Ангельська пісня» має розширений характер. Це європейські такі гімни новорічні. І так далі. Що стосується інших творів, то «Гумореска» Дворжака, нова, по-моєму, буде. Регтайм буде Сапарова «Старе кіно».     

В імпровізовану концертну залу перетворили зал очікування. Серед слухачів – не лише ті, хто справді в дорозі, а й просто небайдужі до музики.

ІГОР ПЕТРИК, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Як бачимо, завжди є велика публіка. Це не тільки наші пасажири, це і гості, зокрема, і наші жителі міста Тернополя. Це, думаю, не останній рік, будемо продовжувати цю традицію. Тому що це, все-таки, Різдвяні свята, і кожному приємно послухати в ці Різдвяні свята колядки».  

Близько 5-ти років відвідує такі концерти тернополянка Ліліана Стечишина.

ЛІЛІАНА СТЕЧИШИНА:

«Ходимо всією сім’єю. Тут мій і син, і мама. Концерти нам дуже подобаються. Ми, взагалі-то, ходимо і в Український дім «Перемога», коли виступає Галицький камерний оркестр. Але оці вечори ми не пропускаємо. Тому що тут така своєрідна атмосфера. Я вважаю, що будучи тут, живучи в Тернополі, це не можна пропускати. Хоча б раз треба побувати, тоді обов’язково потягне знову».

 

залишіть коментар