Без цензури. Андрій Каплун

Автор:     Опубліковано: 3 Лютого 2016 о 22:46    711 переглядів

7 Comments

 • забрехався,забрехався! адже всі вже бачили сюжет по телебаченню як він підговорює учнів,щоб вони казали те що директорові вигідно!!
  думаю люди хотіли би щоб ви ще раз зробили прямий ефір з ним,адже все таки цікаво як би він тепер виправдовувався після останнього сюжету,який вийшов на телеекрани))

 • Зі своіми методами виховання хай виховує своіх дітей! Не мав він права принижувати дітей. По сюжету, мені здається, цьому директорові потрібна порада психолога.

  • ,,,,ЧИТАТИ ВСІМ ,,,,, Опшім так я в чуся в тому училищі тощо я приват то томущо я хочу щоб в мене ще була степендія , . хах поставив на коліна, а напарі теж ставить коли пара проходить в нього якщо щось нетак сказав або нетак зробив / кже щоб дали йому ще хв то він заплатить а десь на сердині відео каже що училище голодує діти допомагають бо грошей нема щось обманьє . А нащот того що він буде сидіти то ні він відкупиться то полюбому а майстрів понамовляв щоб вони дітям казали щоб вони говорили що вони самі наколіна стали а ле це неправда він доних кричав ану вийдіть сюда і станьте наколіна і просіть вибаченя хлопці вийшли і стали біля мікрофона а він далі з криком я сказав наколіна ,,,,ЧИТАТИ ВСІМ ,,,,,

 • Після перегляду програми можна одне зрозуміти – всі виноваті лише один Каплун “правий”, лише Каплун – “психолог”, лише Каплун- “видатний педагог”. Він себе не можу контролювати навіть в прямому ефірі, підкреслюючи свою зверхність і ображаючи не тільки додзвонювачів але й ведучу, директора департаменту та психолога!

  • Це правда, директор цього училища в першу чергу принизив гідність людини,дітей залякали а батькам сказали що їх дітей виженуть,тому вони дали відмову. Журналісти не дайте цю справу спустити на гальмах!!!

 • Може Каплун і не правий, але як боротись з тими дебілами .які зараз вчаться в навчальних закладах ? Ми коли вчились теж подібне було, але якщо був не правий, то ніхто не нив. А тут всі такі бідні , але правил дотримуватись не хочуть.

 • Каплун на моєму синові теж свого часу відігрався і також за те, що курив та щось не слухався на буряках, куди возили учнів (Там керував брат Каплуна). Виключали, мусила перевести в інше училище, де ним були задоволені

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!