Чи подорожчає проїзд у громадському транспорті, вирішить виконавчий комітет

Автор:     Опубліковано: 2 Лютого 2016 о 20:06    494 переглядів

Проїзд у громадському транспорті Тернополя може подорожчати. Як повідомили у профільному управлінні міської ради, відповідні розрахунки вже надали автобусні перевізники та комунальне підприємство «Тернопільелектротранс».

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Наразі пропонують маршрутне таксі – 4 гривні, тролейбусні перевезення – 2,75 і в режимі автобусному, в звичайному режимі руху, соціальний – це 3,50». 

Причина можливого перегляду тарифів, пояснює Ігор Мединський,  – у зростанні цін. Каже, значно подорожчали електроенергія, мастильні матеріали, запчастини. Потрібні кошти і на зарплати працівникам. Однак, чи вступлять запропоновані тарифи в дію, поки невідомо. Усе залежить від рішення виконавчого комітету міської ради.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Тариф буде мінятися виключно за рішенням виконавчого комітету. Ніхто інший не має на це права. Виконавчий комітет буде все це розглядати, вивчати і приймати відповідні рішення. Наголошую, що в більшості випадків виконавчий комітет відхиляв пропозиції на зміну тарифу в більшу сторону або на стільки, на скільки хоче перевізник».  

Свої пропозиції, зазначає Ігор Мединський, можуть надавати і тернополяни. Їх також розглянуть на засіданні виконавчого комітету. Поки що ж  вартість проїзду залишається незмінною.

 

залишіть коментар