Допомоги небайдужих потребує 7-річний Русланчик Кравець

Автор:     Опубліковано: 29 Лютого 2016 о 18:51    656 переглядів

Пряники з побажаннями, кекси, домашні тортики та тістечка. Ціни немає – кожен покупець дає стільки, скільки вважає за потрібне. У такий спосіб волонтери збирали гроші на лікування 7-річного Русланчика Кравця із Хоросткова, який бореться із важкою хворобою.

ОКСАНА БУЧКОВСЬКА, волонтер:

«Рік тому він справився з дуже важкою хворобою, переніс видалення нирки, переніс операції на легенях та серці. І вже батьки думали, що справилися. Вже ніби все було добре. Пройшов рік, і все почалося з того, що піднялася в нього температура. А коли вони почали збивати, і коли звернулися до лікарів, зрозуміли, що це нова хвороба з черговою хвилею вдарила, знову ж таки. І на даний момент в нього розвинувся гострий лейкоз».   

Зараз Русланчик – у Києві. Надію на одужання хлопчику може дати пересадка кісткового мозку за кордоном.Втім, поки, розповідають волонтери, вдалося зібрати лише чверть від необхідної на лікування суми.

ОКСАНА БУЧКОВСЬКА, волонтер:

«Була надія, що минулого тижня вже його повезуть в Польщу на операцію, але через те, що не були зібрані кошти, операцію не було можливості зробити. Йому стало гірше, і його зараз перевели в Київ, в «Охматдит». Я спілкувалась з мамою його, то вона розказувала, що стан стабілізувався, але, все одно, він зараз проходить черговий курс хіміотерапії, і дуже зараз втомлений. Просить, плаче і каже, що не витримає. А ми віримо, що витримає, і віримо, що назбираються, все-таки, гроші, і все буде добре».

ВАСИЛЬ ТИШ, дядько Русланчика Кравця:

«Стан в дитини досить таки важкий. Якщо він пройде хіміотерапію, після цього  має бути лікування в Польщі. Бо в Україні не роблять цієї пересадки».

Ціна життя Русланчика Кравця – 112 тисяч євро. Ресурси рідних вже вичерпані. Допомогти маленькому хлопчику подолати важку хворобу може кожен, перерахувавши кошти. Банківські реквізити та номери телефону батьків Русланчика – нижче. І рідні, і волонтери вірять: добрих людей – багато, і спільними зусиллями дитину вдасться вилікувати.

 

Банк «Приват Банк»

№ 5168 7573 0078 5617 (в гривнях)

Кравець Марія Василівна

Контактні номери:

097 663 12 60 – Марія Кравець, мати Руслана

097 149 05 35 – Юрій Кравець, батько Руслана

 

залишіть коментар