Громадські активісти змінюють організацію дорожнього руху в Тернополі

Автор:     Опубліковано: 24 Лютого 2016 о 19:27    370 переглядів

Організацію безпеки дорожнього руху обговорили на спільній нараді представники «Автомайдану Тернопіль» та комунальних служб нашого міста, зокрема технагляду міської ради.

ПАВЛО КУРГІН, заступник голови ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Це була ініціатива ГО «Автомайдан Тернопіль» та «Дорожній контроль Тернопіль». Ми створили в соцмережі «Facebook», «Вконтакті», є гаряча лінія нашого Автомайдану і на нашому сайті є інформація по цій акції «Наша безпека». Хочу зауважити, що це ми всі є учасниками дорожнього руху, як і водії, так і пішоходи».

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду Тернопільської міської ради:

«Ми повністю підтримуємо цю ініціативу громадської організації «Тернопільський Автомайдан». І запрошуємо всіх, всі громадські організації плідно співпрацювати тісно з нами і це дасть набагато більше користі, чим просто писати які є в нас недостатки. Ми працюємо над ними. Але такі зустрічі повинні бути регулярними, закликаю всі громадські організації звертатися, ми з розумінням ставимося до тих питань і будемо їх спільно вирішувати».

І громадські активісти, і представники відділу технагляду запевняють, всі зауваження тернополян братимуть до уваги. Наразі до виконання підготували 6 змін із організації дорожнього руху.

ПАВЛО КУРГІН, заступник голови ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Пішохідні переходи,освітлення пішохідних переходів, ми вдячні місту і так, якщо звернути увагу в нас по Тернополі досить вже освітили пішохідних переходів. І про безпеку перш за все – де от скупчення людей йде, проблемні місця для водіїв і також пішоходів. Це, наприклад, вулиця, де авторинок, де ринок наш, от в цих місцях».

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду Тернопільської міської ради:

«Ну, наприклад перші питання з якими до нас звернулися активісти Тернопільського Автомайдану – це на вулиці 15-го квітня перенести знак напрямку смуги руху. Питання дійсно актуальне і питання дійсно не важко вирішити. Тут якраз ми запросили відповідальних працівників підрядних організацій, які займаються цими питаннями. І перше доручення буде керівнику «Тернопільміськсвітло» перевішати цей знак. Ну, бачте, питання, в принципі, не важке, яке ми можемо вирішити зразу».

Подібні спільні зустрічі для обговорень планують проводити раз у два тижні.

залишіть коментар