На оновлення школи в Гусятинському районі виділили майже 5 мільйонів гривень

Автор:     Опубліковано: 23 Лютого 2016 о 18:58    691 переглядів

У загальноосвітній школі села Оришківці Гусятинського району навчається близько 150 учнів перших-дев’ятих класів. З Фонду регіонального розвитку виділили майже 5 мільйонів гривень для її оновлення.

ВІТАЛІЙ БАТІГ, голова Гусятинської районної державної адміністрації:

«З Фонду регіонального розвитку передбачено було кошти у відсотковому співвідношенні 50/50 і, відповідно, від місцевих бюджетів. Ця практика зберігається і на майбутнє ми також плануємо зробити кілька шкіл, ремонти, тобто використати максимально можливість для того, щоби здійснити багато робіт, використовуючи кошти Фонду регіонального розвитку і місцевих коштів».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«В цій школі, де навчалася 141 дитина, не було ані їдальні, ані внутрішньої вбиральні, ані спортзалу. Тобто фактично приміщення перебувало в незадовільному стані. Хочу відзначити, що сама школа, реконструкцію якої здійснено, має вже 112 років історії».

Окрім нового спортзалу, санвузлів та їдальні школа в подарунок отримала 10 комп’ютерів. Учні та педагоги оновленнями задоволені, проте розповідають ще кілька проблем у них залишилось.

ІВАННА ЛИСИШИН, директор школи:

«В 2007 році поставили нам «Тропіки» таке електричне опалення, а воно нас не влаштовує, тому що всі «тропіки» з ладу повиходили і ми зараз опалюємо ту школу старими, як кажуть, методами – закупили електроконвектори і так опалюємо. Ну, а хотілось би ще багато, щоб було зроблено. Щоб і тут привели, як кажуть, в такий вигляд школу, щоб ще добудували 2-3 класи, ми не маємо ні учительської, ні ніякої вільної кімнати».

Степан Барна запевняє, місцеве самоврядування та громади також повинні долучатися до подібних робіт, адже лише за таких умов буде якісний результат.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Ми сьогодні можем гордо сказати, що це вже 5 школа, котра піддана відповідній реконструкції, частковій реконструкції, в Тернопільській області за період мого головування в адміністрації. Я думаю, що це добрий є сигнал для того, щоб вселити віру людям в те, що можем  поміняти через такі приклади поміняти обличчя села Оришівці або будь-якого села, району,  Тернопільської області, а в сумарному можем змінити обличчя України».

 

залишіть коментар