На Тернопільщині хочуть створити 21 поліцейську станцію

Автор:     Опубліковано: 22 Лютого 2016 о 20:32    546 переглядів

Тернопільські правоохоронці відзвітували про роботу. В загальному, кажуть, оперативна обстановка в області стабільна. Навели і трохи статистики.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області:

«Станом на сьогоднішній день на території області в нас вчинено одне умисне вбивство. Порівняно з минулим роком, їх було 4. Тяжких тілесних ушкоджень було вчинено 2, в минулому році було 4. Зґвалтувань, слава Богу, немає. Є ріст крадіжок, до речі, на 30 %».

Зокрема, побільшало квартирних крадіжок та крадіжок з транспортних засобів. Зросла також кількість дорожньо-транспортних пригод. Натомість, поменшало грабунків: 17 цьогоріч проти 23-ох в аналогічний період минулого року. Був і 1 розбійний напад, жертвою якого стала пенсіонерка з Кременеччини.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області:

«Зарвалося декілька злочинців. Один з них був, до речі, в формі міліціонера. Впала зразу думка, що колишній міліціонер. Але на сьогоднішній ранок злочинці затримані. Це 2 мешканця Кременця і жінка, які ніякого відношення до міліції не мають, а ця куртка була здобута ними під час пограбування складу поліції в Київській області, тоді ще – міліції».

За словами Олександра Богомола, існує в області, як і загалом в Україні,  й проблема незаконного заволодіння транспортними засобами.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області:

«На Тернопільщині маємо наступну картину. На сьогоднішній день є 12 злочинів. По 6 з них оголошено вже підозру. Ще по 2 злочинах є встановлена особа, після проведення експертиз буде оголошено про підозру. Загалом десь получиться біля 70 % розкриття».

Одним із пріоритетних напрямків, кажуть в поліції, є боротьба з корупцією. За це рік правоохоронці задокументували 4 хабара.

Загалом, триває процес реформування поліції. Правоохоронці готуються до атестацій. У березні закінчують навчання патрульні поліцейські. Наразі в області у кожному районі діють групи швидкого реагування. Також, аби охопити невеликі населені пункти, на території області мають намір облаштувати 21 поліцейську станцію. Найближчим часом такі з’являться у Вишнівці, Микулинцях та Золотому Потоці.

 

 

залишіть коментар