Не всі військовослужбовці-контрактники проходитимуть навчання

Автор:     Опубліковано: 8 Лютого 2016 о 19:05    331 переглядів

Умови щодо відбору військовослужбовців на контрактну службу дещо змінились, розповідають в обласному військовому комісаріаті. Якщо раніше навчальна підготовка була обов’язковою, то тепер до 2-х місяців у навчальних підрозділах перебуватимуть не всі.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Ті, хто має бойовий досвід, ті, хто приймає участь в Антитерористичній операції – заключають контракт з командирами навчальних підрозділів і протягом 3-х діб відправляються в бойові частини. Тобто з ними не проводиться додатково підготовка, вони їдуть туди тільки для того, щоб заключити контракт, і далі поїхати в ті бойові частини, куди вони сплановані».

В обласному комісаріаті наголошують, військова служба за контрактом може стати альтернативою мобілізації. До того ж, військові зараз мають не лише достойну оплату праці та пільги, але й інші переваги.

СНХ: СЕРГІЙ БАРАНОВ, командир 44-ї окремої артилерійської бригади:

«Можливість в подальшому забезпечення службовим житлом, особистого розвитку, ну, і в фінансовому плані, і так скажем, в моральному плані, можливість навчання в  вищих військово-навчальних закладах і вступ до них по льготам. Хто хоче опанувати новітню техніку, яка є на озброєнні частини, всіх цих людей запрошуєм».

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Єдине, що хочу зауважити, знову ж таки закцентувати увагу, що, для того, щоб не проводити мобілізацію нам треба активно включитись в роботу. На сьогоднішній день планове завдання по відбору на військову службу за контрактом виконано на 10%, але попереду в нас практично 2 місяці, за яких ми маємо подати визначених людей в навчальні підрозділи».

Володимир Катинський сподівається, як тільки люди переконаються у тому, що військові таки отримують обіцяні їм мінімум 7 тисяч – то охочих служити за контрактом стане більше.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Ми всі розуміємо чому на 10%, тому що наші люди поки не потримають в руках ці 7 тисяч, а вони вже їх потримали – вони не вірять. А коли вже потримали, відповідно, йде набір і відпрацювання документів на контракт. Тому це виконання планового завдання, я думаю, що буквально до кінця тижня збільшиться в рази».

Набір контрактників триватиме до кінця березня. Наразі найбільше потенційних військових у Бережанському, Козівському та Підгаєцькому районах.

залишіть коментар