Обласна дитяча лікарня отримала нове обладнання

Автор:     Опубліковано: 5 Лютого 2016 о 20:49    620 переглядів

Нове медичне обладнання отримала обласна дитяча лікарня в рамках благодійної акції «Серце до серця». В закладі кажуть: використовуватимуть його у відділенні анестезіології з палатами інтенсивної терапії.

ГРИГОРІЙ КОРИЦЬКИЙ, головний лікар Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні:

«Це обладнання дуже важливе в тому відношенні, що дозволяє проводити дозовано протягом певного періоду введення лікарських препаратів. Це важливо для дітей різного віку, які перебувають у відділенні педіатричної реанімації».

До слова, придбаною апаратурою у лікарні вже користуються. Наразі ж у медзаклад довезли ще спеціальні шприци.

ГРИГОРІЙ КОРИЦЬКИЙ, головний лікар Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні:

«Тільки було доставлено обладнання, ми, вибачте, не чекали, поки офіційно нам будуть передавати, отримали дозвіл благодійників, і це обладнання зразу було доставлено і почало використовуватися для лікування цієї категорії дуже складних хворих».

«Серце до серця» – це всеукраїнська акція, яку вже десять років поспіль проводить однойменний благодійний фонд за підтримки влади. Її мета – збір коштів для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень. Тернопільщина – не виключення.

ЮРІЙ ЮРИК, радник голови ТОДА:

«Фактично протягом акції було задіяно 500 волонтерів, які на протязі 2015 року працюючи як в місті Тернополі, так і в різних районах створили оперативні штаби, провели роз’яснюючу роботу серед населення, зібрали необхідні кошти для того, щоб ми сьогодні вам презентували дане обладнання».  

ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту сімї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА:

 «Хочеться також відмітити, що ми, зі свого боку, плануємо так само нарощувати таку можливість допомоги, тобто, плануємо у 2016 році ще збільшити кількість штабів, оперативних центрів, де будуть волонтери збиратись, де вони зможуть провести свою роботу. Ми намагаємося робити якусь певну мотивацію для цих людей, щоб вони розуміли не тільки, що їхня праця зараз виливається у вигляді обладнання сучасного, але і для них в можливість здобути якийсь цікавий досвід».  

В рамках останньої акції в області зібрали більше 110 тисяч гривень.

ІГОР ЧОРНИЙ, заступник директора департаменту сімї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА:

«Не зважаючи на те, що зараз в країні війна і десь багато люди допомагають армії, але хочу подякувати, тому що цього року ми зібрали, практично, найбільшу суму за всі роки».

До слова, наступна акція «Серце до серця» стартує в березні.

залишіть коментар