Перший в області хоспіс відкриють у Плотичі

Автор:     Опубліковано: 23 Лютого 2016 о 18:58    943 переглядів

На останній сесії обласної ради депутати прийняли рішення щодо відкриття хоспісу на базі Тернопільської протитуберкульозної лікарні в селі Плотича. Планували створити такий заклад у нашій області 7 років розповідає, голова облради.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Що таке хоспіс? Це не є якийсь будинок престарілих чи будинок-інтернат. Це є дуже важливий лікарняний заклад, який на сьогоднішній день буде забезпечувати пацієнтів, які потребують постійного догляду і знеболення. Це, наприклад, пацієнти з онкозахворюваннями».

Хоспіс призначений виключно для важкохворих, з прогнозованим летальним наслідком, тобто смертю, для того, щоби полегшити останні дні життя таких пацієнтів.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Хоспіс буде на 30 ліжок. Є вже готові приміщення, є територія. Територія, до речі, якраз і буде створювати умови, паркова зона, де люди дійсно можуть і вийти надвір, і, скажемо, не гірші умови, ніж домашні».

Наразі для хоспісу оформляють всі необхідні документи. Віктор Овчарук каже, в приміщенні  запланували провести ще деякі ремонтні роботи.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Звичайно, що заклад потребує ремонту, можливо, десь і поточних ремонтів, але ще раз наголошую – ми довго йшли, 7 років і ми його створили. А тепер ми будемо дальше відпрацьовувати всі умови».

Відкрити хоспіс мають намір до кінця цього року.

залишіть коментар