Показовий «День цивільного захисту» відбувся у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 24 Лютого 2016 о 19:24    674 переглядів

Звучить сигнал тривоги – він сповіщає учнів та працівників школи про евакуацію. На щастя, це лише показове навчання у тернопільській 24 школі.

ІГОР КАРАЗІЯ, директор ТЗОШ І-ІІІст. №24

«Не хочемо ми, щоб були ті надзвичайні ситуації, але не дай Бог вони трапляться, то ми повинні бути до них повністю готові і спокійно, виважено, практично, правильно вийти з тих складних ситуацій. Тому в нас в школі День цивільного захисту він є традиційний, він проводиться щорічно. Ну і попри те, ми от такі тренування, які стосуються евакуації учнів, ми проводимо щоквартально в нашій школі».

Учні школи слухняно виконують всі вказівки керівників і уважно слухають, як правильно себе поводити під час евакуації.

АНГЕЛІНА, учениця 7-Б класу ТЗОШ І-ІІІ ст. №24

«Сьогодні ми наткнулися на таку ситуацію, що тушили лічильники, які є майже в кожному домі, на яких є саморобні жучки, які можуть сплавитися, чи ще щось такого подібного. І саме для того нам показали для цього лекцію, з якої ми дізналися багато нового і як правильно тушити і чим».

В процесі навчання розглянули кілька питань. Зокрема, переведення школи в різні ступені готовності, відпрацювання евакуації, гасіння пожежі та надання першої медичної допомоги потерпілим.

СНХ: ІВАН КОВАЛЬ, начальник міського управління надзвичайних ситуацій

«Сьогодні проводиться показовий день, де залучені директора всіх шкіл міста Тернополя, начальників відділів освіти районів області, є представники з п’яти областей Західного регіону. Проводяться, як показові для керівництва, щоб вони в себе могли організувати навчальний процес на високому рівні».

ДМИТРО ЗАЙЧЕНКО, начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення ДСНС

«Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 16 рік, заплановано проведення подібних заходів щодо відпрацювання показових навчань, спеціальних об’єктових навчань, в п’яти регіонах України. І загалом, за п’ятирічний цикл, заплановано охоплення такими навчаннями показовими всі регіони».

Щоб навчити населення, як діяти під час надзвичайних ситуацій, в кожній області показові навчання проводять на різних об’єктах.  На Тернопільщині прийняли рішення таке тренування провести у школі.

ДМИТРО ЗАЙЧЕНКО, начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення ДСНС

«Тернопільська область головне показує свою готовність до того, щоб навчатися. І, звичайно, є деякі помилки, може, але ж для того й проводяться навчання, для того, щоб виявити ці помилки і внести ці корективи в плани відповідн, і в дії. Ну про це все будемо говорити в період розбору даного навчання».

залишіть коментар