Тернопільщину відвідав посол Білорусі

Автор:     Опубліковано: 11 Лютого 2016 о 18:51    263 переглядів

На Тернопільщину завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Валентин Величко.  Серед іншого, із представниками місцевої влади говорили про можливе співробітництво з нашою областю. Зі слів дипломата, Білорусь вже співпрацює з деякими регіонами України, зокрема, у галузі машинобудування, виробництві ліфтів, тощо. Готові до спільної роботи на взаємовигідній основі і з Тернопільщиною.

ВАЛЕНТИН ВЕЛИЧКО, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні:

«Мы готовы сегодня на такой двухсторонней взаимовыгодной основе двигаться, как вы назвали, на каком-то изначальном этапе, создавать совместное предприятие».

Також, зазначив посол, можливі поставки на Тернопільщину бітуму та міндобрив.

Готовність до співпраці засвідчили,  в свою чергу, і  представники місцевої влади.

 ІВАН КРИСАК, перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації:

«Ви тільки що десь коротко зачепили кукурудзу. Так, ми досить багато її виробляємо. Ми виробляємо багато зерна. Мабуть, ви теж виробляєте біоетанол або робите паливо разом з біоетанолом? Оце би був елемент – ми вам сировину, і забираємо від вас продукт. І якби можна було такий момент обговорювати, ми були б зацікавлені в тому».

ЛЮБОМИР КРУПА, заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Ми зараз стоїмо на тому, що більший пріоритет, зокрема, так депутати вважають, треба дати саме якраз на малий бізнес. І, можливо, вам би було також цікаво саме якраз в галузі переробної промисловості по сільському господарству , щоби це було взаємовигідно для наших сторін. І в цьому контексті, можливо, запросити, користуючись нагодою, і від Віктора Вікторовича, голови обласної ради, запросити ваших зацікавлених директорів підприємств, які би могли приїхати в нашу область, безпосередньо зустрітися з нашими».     

Також Тернопільщина готова, серед іншого, і до співробітництва у сферах освіти та культури.

залишіть коментар