У Тернополі діє виставка фотографій про Майдан

Автор:     Опубліковано: 5 Лютого 2016 о 19:03    380 переглядів

На події, які відбувалися на Майдані під час Революції Гідності, Олександр Тимошенко дивився через об’єктив своєї камери. Доти, доки 18 лютого не отримав поранення.

ОЛЕКСАНДР ТИМОШЕНКО, член Національної спілки фотохудожників України, автор виставки «Розстріляний Майдан»

 «І всі попадали, і в том числі і я впав. Впав, ну впав то впав, ну думаю шо дальше буде,  будуть бити. Коли розриває, кидають, мені навіть попала ця граната, мені здалося шо шось мені попало, а може то якась, в голову. І тут же переді мною розірвалася граната. Це був такий спалах, такий гром, шо я півтора роки вже лічуся, я втратив слух правого вуха. Нічого не чую».

З Майдану Олександр Тимошенко привіз близько двох тисяч знімків, частину з яких пропонує побачити і тернополянам в обласному художньому музеї.

ОЛЕКСАНДР ТИМОШЕНКО, член Національної спілки фотохудожників України, автор виставки «Розстріляний Майдан»

«В мене відібрано для експонування – 168 робіт, які в повній мірі, в хронологічному порядку, все показують, від А до Я. Від 26 лютого по 18, коли я останній раз знімав, до поранення. Чому так получилось тут? Я запропонував прийняти на відбір саме дирекції музею».

Дирекція відібрала 63 світлини. Всі інші можна переглянути там же, але в електронному форматі. До слова, діятиме виставка до 1 березня.

залишіть коментар