У Тернополі говорили про проблеми військових

Автор:     Опубліковано: 9 Лютого 2016 о 19:05    340 переглядів

У Тернополі обговорювали проблеми військовослужбовців та шляхи їх вирішення. Окрім бійців, у зустрічі взяли участь представники влади, військові комісари, капелани, керівники спілок учасників АТО, волонтери. За словами військового комісара області Володимира Катинського, захід такого масштабу на Тернопільщині цьогоріч проводять вперше.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Зустріч присвячена питанням-відповідям по проблемах, які існують. Я, втому числі, підніму питання по відбору на військову службу за контрактом. Тому що на сьогоднішній день основне питання – це заміна наших хлопців, які знаходяться на передовій. І тому ми маємо проводити і в цьому ракурсі, і в цьому заході агітацію на військову службу».    

Керівник волонтерської групи «Схід та Захід єдині» Василь Конько каже: проблем у демобілізованих учасників АТО – чимало, і наше спільне завдання – допомогти їм у їх вирішенні.

 ВАСИЛЬ КОНЬКО, керівник волонтерської групи «Схід та Захід єдині» на заході України:

«Проблема в відношенні, проблема в соціальному захисті. Проблема з житлом, проблема з навчанням їхніх діточок, проблема з реабілітацією бійців… Проблем дуже багато, треба їх вирішувати, і вирішувати кардинально. Бо ці хлопці півтора року, я ще раз наголошую, захищали наш спокій».

 

залишіть коментар