У Тернополі відкрили Міжнародну виставку

Автор:     Опубліковано: 29 Лютого 2016 о 18:50    359 переглядів

Два роки тому німецькі митці представляли в Україні виставку «Тіні забутих предків» присвячену Параджанову. Саме тоді вони стали свідками прощання з шістьма вояками, які загинули на Сході. Ці та інші переживання втілили у проекті «Трансформовані моменти походження». Тернопіль став третім містом в Україні, де представили експозицію.

МИКОЛА ДЖИЧКА, художник, співорганізатор виставки «Трансформовані моменти походження»

 «Німці були дуже враженні і потім, це вже, власне, Хольге Вендланд мені розповідав, а потім коли вони повернулися він поїхав з Матіосом Якішом на свою Батьківщину в печеру історичну і, де власне, вони робили перфоменс і ця ідея «Трансформовані моменти походження» зародилася».

12 авторів із Німеччини, Голландії, Іспанії, Ізраїлю та Румунії представили свої роботи, у яких показали власні намагання знайти своє місце. Бачення цього процесу у кожного митця особливе.

ОЛЕГ МАКОГІН, голова мистецького об’єднання

«Мені цікава взагалі загалом виставка, вона концептуальна ця виставка. Дуже добре, що такі концептуальні речі, які заставляють задуматися, які показують, якісь бачення митців на сучасність, трансформацію, як вони назвали свою виставку. Хочуть розказати нам про своє сприйняття світу  і про те, як світ на них впливає. Ну це цікаво в першу чергу не тільки з естетичної точки зору, а з точки зору світосприйняття і філософської точки зору».

До слова, вже цього року організатори та учасники проекту планують відкрити наступну виставку «На межі міфу».

залишіть коментар