У Тернополі вшанують Героїв Небесної Сотні

Автор:     Опубліковано: 5 Лютого 2016 о 19:00    478 переглядів

Волонтерський арт-десант 20 лютого приїде у Тернопіль із концертом на пошану полеглих під час Революції Гідності.  Відбудеться благодійний вечір у Палаці культури «Березіль», вхід – вільний.

 ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Тур він практично йде по всій Україні, перед нами хлопці будуть виступати в Франківську, далі Хмельницький, Київ і так далі, і тому подібне. Це збір коштів на бійців АТО».

Олександр Смик розповідає, вшановуватимуть Героїв Небесної сотні також у бібліотеках, школах та будинках культури Тернополя.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

 «Попередньо в нас буде урочиста імпреза пам’яті Героям Небесної Сотні у п’ятнадцятій школі. Демонстрація документального фільму «Майдан» 20-го лютого буде в Палаці Кіно. Заплановано відкриття меморіальної дошки Герою України – Віктору Стефановичу, це що дев’ята школа. Відео-презентація «Жіночі обличчя Майдану».

Запланували у Тернополі на лютий і заходи присвячені рідній мові. З 19 по 21 в області перебуватиме голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський. Він презентуватиме свою нову книгу «Час фарисеїв і героїв».  Окрім того, 21 лютого о 14-тій  годині у «Перемозі» відбудеться благодійний захід зі збору коштів на лікування письменників – Богдана Мельничука і Михайла Левицького.

 

залишіть коментар