У Тернополі взялися латати вибоїни на дорогах

Автор:     Опубліковано: 2 Лютого 2016 о 20:04    540 переглядів

За ремонт доріг міста взялися тернопільські комунальники. У відділі технагляду кажуть: погода із її перепадом температур завдала дорожньому покриттю чимало шкоди.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Перепад температурного режиму з мінуса до плюса дуже шкодить дорожньому одягу. Тому що всі тріщини, які заповнюються водою, внаслідок циклічності замерзання-розмерзання нам пошкоджують дорожнє полотно і утворюються глибокі вибоїни».

Відтак, в управлінні житлово-комунального господарства вирішили терміново такі вибоїни ліквідувати. Для цього використовуватимуть так званий холодний асфальт, для якого зима, запевняють, – не перешкода.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«На даний час виготовлено 25 тонн асфальту, холодного асфальту, який по своїх технологічних якостях використовується в холодну пору року. Використовувати його можна навіть до мінус 5 градусів».

Обійдеться ремонт приблизно в 70 тисяч гривень. На дорогах міста 2 лютого працювало три бригади, які поділили між собою різні напрямки.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«На даний час беремо повністю Об’їзну, одна бригада. Друга бригада йде в напрямку: вулиця Злуки – Купчинського – Стуса – Збаразьке кільце – Протасевича – Лесі Українки. І третя бригада буде йти повністю по вулиці Микулинецькій, яка дуже також має негативні наслідки зимового періоду».   

Відтак, у відділі технагляду просять вибачення за незручності та закликають водіїв звертати увагу на працівників, які виконують роботу на дорогах, адже рух транспорту при цьому не перекривають.

залишіть коментар