Українські бійці отримають спортивну форму та м’ячі

Автор:     Опубліковано: 18 Лютого 2016 о 19:18    553 переглядів

Спортивну форму та інвентар отримають від тернополян бійці АТО.  Відправку такого вантажу на передову організувала Фундація зірок світового футболу «Діти» за сприяння міської ради та Тернопільсько-Зборівського архиєпархії Української греко-католицької церкви. В громадській організації розповідають: чи не основний проект, яким зараз займаються, це так звані  вуличні академії футболу. При церквах створюють спортивні осередки, де займаються діти з малозабезпечених сімей.

ЯРОСЛАВ НЕСТОРОВИЧ, президент Фундації зірок світового футболу «Діти»:

«Священик в нас виконує роль і тренера, і волонтера. Спочатку він – духовний наставник, після того знімає рясу, одягає спортивний костюм і разом з дітьми займається. Один із священиків, який бере участь в нашій програмі, з Микулинецької церкви, він зараз – військовий капелан, на передовій, в Донецьку, в 131 бригаді. Попросили воїни для реабілітації після бою хочуть пограти в футбол з іншими бригадами. Попросили форму. Ми купили форму, хочемо благословити і відправити в зону АТО». 

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«В кінці вересня стартувала спільна програма Тернопільської міської ради, Архиєпархії і Фундації «Вулична академія футболу». Сьогодні ми були свідками того, як, фактично, був розширений формат цієї програми. Кожен з нас мусить долучатися в тій чи іншій мірі: хто допомогою матеріальною, хто допомогою словом, а хто – допомогою молитвою. Це – наша спільна справа».

Загалом для український бійців зібрали 12 комплектів одягу та 3 м’ячі. Перед відправкою вантаж благословив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський  Василій Семенюк.

ВАСИЛІЙ СЕМЕНЮК, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський (УГКЦ)

«Я думаю, що то буде дуже корисно, як вони де на відпочинку чи в тилу вони будуть займатися спортом, футболом, і це піднесе їх духовний настрій, це дасть їм більшу енергію, більшу силу, завзяття йти боронити рідну неньку-Україну».   

Організатори кажуть – проводитимуть подібні акції і надалі.

 

 

залишіть коментар