Вартість проїзду у тернопільських тролейбусах зросте до 2 гривень

Автор:     Опубліковано: 24 Лютого 2016 о 19:28    756 переглядів

Проїзд у тернопільських тролейбусах подорожчає. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«Я розумію, що це питання є важким для кожного тернополянина на сьогоднішній день. Але, тим не менше, ми повинні дбати не тільки про матеріальне, але ми повинні дбати і про безпеку».

Андрій Мастюх пояснює: тариф востаннє переглядали ще навесні 2012-го. Відтоді чимало змінилося, відповідно, зросли і витрати підприємства.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«Є чинники, які не залежать від комунального підприємства. Це є підняття електроенергії, яка в структурі затрат підприємства становить майже 30%, тому що ми є електричним транспортом. І ми маємо рівно рік тому вартість електроенергії становила 36 копійок, а з 1 березня вона вже буде становити 99 копійок».   

Серед іншого, переконують на підприємстві, є  необхідність і в збільшенні заробітної плати працівників, адже протягом кількох років вона залишалася незмінною.

 ЄВГЕНІЯ МАКСИМЛЮК, начальник відділу збору виручки служби руху КП «Тернопільелектротранс»:

«Кондукторів середня зарплата – 1800, до 2».

ОЛЬГА ЛИП’ЯНЧИК, кондуктор:

«Кожен день я працюю. І просто не з задоволенням, як кондуктори, так і водії. І навіть другий раз отак як стаєш рано, і душа тебе болить, і плаче серце: за які гроші такі мізерні цілий день треба находитися, туди і назад, туди і назад. Якби шагомір нам хтось включив, тако ззаді вчепив, я не знаю, скільки б ми кілометрів за день нашмагали».

Відповідно до розрахунків, які підприємство подавало на розгляд, новий тариф мав би складати 2 гривні 75 копійок. Втім, на засіданні виконавчого комітету вирішили: вартість проїзду становитиме 2 гривні.  Учні та студенти платитимуть половину цієї вартості. Пільгові категорії пасажирів і надалі їздитимуть безкоштовно. Такі зміни повинні вступити в дію вже з 2 березня.

 

залишіть коментар