З Тернопільщини у державний бюджет надійшло більш, як 3 мільярди гривень

Автор:     Опубліковано: 16 Лютого 2016 о 19:14    612 переглядів

Підсумки минулорічної діяльності підбили в Державній фіскальній службі області. Більше 3-х мільярдів гривень податків та зборів надійшло у зведений бюджет від платників Тернопільщини впродовж минулого року.

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ ДФС в Тернопільській області:

« ПДВ. ПДВ надійшло 842 мільйона гривень, знову ж таки виконання 100%, 100, 1%. До 2014 року приріст 152 мільйона гривень. Акцизний податок – надійшло 38 мільйонів, виконання – 106,7 доведених планів + 2,4 мільйона».

Спад, а не приріст, порівняно із 2014-м роком, був лише у податку на прибуток.

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ ДФС в Тернопільській області:

«Надійшло 339 мільйонів, проте до 2014 року спад по цьому податку складав 125, 3 млн. гривень. Причина в тому, що Нацбанком в жовтні 2014-го року, якщо я не помиляюсь, був введений мораторій на виплату дивідендів підприємствам з іноземним капіталом, які при виплаті дивідендів сплачували авансом податок на прибуток. Це суттєвий, скажем так, недолік нам по поступленнях був, але він об’єктивний і законодавчо був закріплений».

За рахунок податку на доходи фізичних осіб в цілому надійшло більше 1-го мільярда гривень, в тому числі близько 850-ти мільйонів –  до місцевого бюджету. Враховуючи аграрну специфіку нашої області, то чимала заслуга тут саме сільськогосподАрського сектору.

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ ДФС в Тернопільській області:

«Хочу сказати дякую аграріям тим, що йдуть нам назустріч, хто з нами спілкується, з ким ми спілкуємось. Ну, і собі ставимо +, що досягаємо ми того не фіскальними методами, не контрольно-перевірочною роботою».

Якщо ж говорити про січень цього року, то платники Тернопільщини перерахували близько двохсот мільйонів гривень, а це на 24% більше, ніж, до прикладу, за січень минулого року.

залишіть коментар