209 патрульних поліцейських Тернополя приступили до роботи

Автор:     Опубліковано: 14 Березня 2016 о 19:05    689 переглядів

12-го березня на Театральному майдані зібралось чимало людей. Тернополяни та гості міста прийшли подивитись як складають присягу більше двох сотень нових поліцейських.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник управління патрульної поліції м.Тернопіль:

«Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя».

На урочистості приїхала голова Національної поліції України – Хатія Деканоїдзе. Вона запевнила, для того, щоб патрульні виправдали сподівання, їм потрібна підтримка, а зміни мають починатися з кожного.

ХАТІЯ ДЕКАНОЇДЗЕ, голова Національної поліції України:

«Для меня большая честь, что сегодня я представляю новых полицейских, представляю региону, который вырастил очень много героев. Я желаю, чтобы эти молодые ребята, которые пришли служить в полицию стали новой Украиной. Почему? Потому что наши герои пали для того, чтобы у нас была цивилизованная, красивая, хорошая, процветающая страна и мы должны работать все вместе».

НЕСТОР, Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький (УПЦ КП):

«Вся ваша праця і все, що ви робите для нашого міста, все це благословенне Богом і дуже необхідне для кожної людини, яка живе в Тернополі. Нехай Господь благословить вашу службу на благо нашого міста і нехай завжди береже вас від всякого зла, щоб ви завжди живими і неушкодженими повертались додому».

Також привітали поліцейських із початком їхньої служби представники влади.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Одночасно хотів би сказати, що епопея проведення реформ і піврічна епопея, котра передбачала відібрати кращих з кращих вже завершується. Ми сьогодні з 4776 учасників конкурсу по відбору нових українських поліцейських відібрали 209 найкращих».

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні ви розпочинаєте свою роботу з надзвичайного рівня довіри і підтримки від суспільства. Довіра і підтримка громади і суспільства – це надзвичайно великий ресурс, з допомогою якого можна дуже багато зробити, але його можна швидко і втратити. Тому, добиватися підтримки і довіри людей потрібно буде своєю щоденною, якісною працею. Тепер ви, так само, як і органи місцевої влади, найближче до потреб і проблем людей. І нам разом доведеться їх оперативно вирішувати».

10 тижнів підготовки тернопільські поліцейські провели у Львові. Розповідають, навчання було дуже насиченим. Кажуть, розуміють, їхня робота буде нелегкою, але вони готові працювати. Головне, щоб і люди пам’ятали про те, що досвід приходить з часом.

ІГОР ГОНЧАРЕНКО, поліцейський:

«Саме важче, мабуть, це було процес навчання, але нам кажуть, що це було саме легше в нашому житті – навчання. Все найважче попереду нас чекає. Саме важче це на вулиці працювати.

–         А чому пішли в поліцію?

–         Я, по-перше, побачив перспективи, по-друге – хотілось змін, якоїсь реформи. Я зрозумів, що треба попробувати себе. Пройшов, попав – і ось я тут».  

ІРИНА ЩАДЕЙ, поліцейська:

«Я працювала економістом в банку, вирішила змінити повністю своє кардинально життя, вирішили спробувати свої сили в поліції, щоб змінити себе, свою країну на краще. Тому вирішила піти в патрульну поліцію. Хвилювання на даний момент немає, зараз тільки щасливі емоції, а вже в подальшому будем бачити по службі,  що в нас буде».

Поліцейські розповідають, однією з важливих складових їхньої професії є дисципліна. І під час навчання вони у цьому переконалися.

 ІГОР ГОНЧАРЕНКО, поліцейський:

«На вогневій підготовці, звісно, ми стріляли. Самим веселим було жартом таке, що користуватись мобільними телефонами було заборонено, і хто скористався мобільним телефоном – вішав його на мішень. В самий кінець, на екзамені, мені прийшлось повішати свій телефон. Але нічо, добре, що не влучили в правий верхній кут, а попали прямо в 10, всьо. Стріляв тоді якраз не я, стріляв мій колега.

–         Стріляв влучно, так?

–         Так, сказали можна повішати на мішень в яку хочеш точку, я думав куда, і повішав справа, трошки вище, а він якраз попав в усі 10, прям влучив».

209 тернопільських патрульних працюватимуть в 4 зміни по 12 годин.

залишіть коментар