Американські лікарі працюють на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 10 Березня 2016 о 20:41    991 переглядів

Команда медиків-волонтерів України і США об’єдналися у спільній благодійній місії, центром проведення якої став Збараж. Мобільна українська клініка має у своєму арсеналі все, що потрібно для діагностики. Працює вона на території України ще з 2002 року.

 МИРОСЛАВ ГЛОВАЦЬКИЙ, керівник міжнародної благодійної організації «Надія в Дії»

«За цей час ми провели більше 250 виїздів в рік у різні області України, в тому числі і на Схід, а за останніх півтора року ми здійснили 7 тижневих виїздів безпосередньо в зону АТО, в зону розмежування і там мали можливість допомагати людям.  За цей час було обстежено більше 70 тисяч людей».

Міжнародна організація «Відкриті двері» намагається налагодити співпрацю із різними країнами. Вважають, обмін досвідом із американськими лікарями українським медикам піде на користь.

СНХ: ВІТАЛІЙ СМОЛІН, директор міжнародної організації «OPEN DOOR Foundation»

«Я працюю з різними фундаціями і в Україні, і в Америці, які допомагають зробити те, що я не можу фізично тут сам. Зараз в нас є команда з Америки, яка називається «GHO» («Global Health Outreach») і вони приїхали сюди, їх команда 19, там є професора, доктора і просто волонтери».

ЕНДІ ЛЕМ, керівник команди лікарів зі США в Україні

«Ця організація посилає медичні команди по всьому світу. За останній рік ми послали більше п’ятдесяти команд в 35 країн світу. І наша мета показати любов Христа людям, яким ми допомагаємо. І наше бажання надати найкраще медичну і стоматологічну допомогу, яку ми можемо».

Проконсультуватися у різних спеціалістів, від педіатрів і терапевтів, до гінекологів і стоматологів, прийшло чимало людей. Адже консультації,  аналізи і медикаменти – безкоштовні.

п. МАРІЯ – пацієнт мобільної медичної клініки

«Почули, що лікарі приїхали до нас – то є шанс провірити діток, себе. Дуже гарне відношення, всі лікарі посміхаються, доброзичливі».

п. НАТАЛІЯ – пацієнт мобільної медичної клініки

«Тут шукаємо людину, яка може порадити куди звернутися, добре, що біля кожного кабінету є молодий волонтер: дівчина, чи хлопець, які направляють, помагають, на чергу пишуть, кажуть, як куди пройти. Ми вчора були з дітьми, сьогодні всі. Думаю, що вони кращий досвід роботи мають і краще ставлення до людей, як в нас».

Боб Янґ – один з лікарів, які приїхали у Збараж. Свою волонтерську діяльність розпочав з Молдови близько дванадцяти років тому. Зізнається, Україна викликає у нього найкращі емоції та спогади.

БОБ ЯНҐ, гінеколог зі США

«Мені подобається Україна. Я виростав на фермі і це багато мені нагадує, те що в нас було: дуже смачна їжа, приємні люди, дуже подобається».

У Збаражі лікарі-волонтери працюватимуть до кінця тижня.

залишіть коментар