Більше 26-ти мільйонів податку не сплатило Тернопільське підприємство 

Автор:     Опубліковано: 17 Березня 2016 о 19:00    607 переглядів

Майже 69 тонн тютюнової сировини незаконно імпортувало з Пакистану одне із Тернопільських підприємств. Ввезений товар вилучили і наклали арешт.

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заступник начальника ГУ  ДФС у Тернопільській області

«Згідно із нормами Податкового кодексу України необхідно нарахувати та сплатити до бюджету акцизний податок за ставкою майже 400 гривень за 1 кілограм, тобто загальна сума сплаченого акцизного податку повинна б була становити 26,7 млн. гривень».

Щоб не платити  акцизний податок, зазначають у Державній фіскальній службі області, основним видом діяльності підприємства задекларували виробництво тютюнової сировини, проте відповідної ліценції не отримали.

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області

 «До відома, вартість ліцензії на рік становить 780 гривень. Більше того, вони не зверталися до органів Державної фіскальної служби із заявою про її отримання, оскільки розуміли, отримати її не зможуть у зв’язку із відсутністю технологічних можливостей для здійснення задекларованої діяльності, як цього вимагає Закон».

За даним фактом розпочато кримінальне провадження щодо умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області

«Штраф у розмірі 255 тисяч до 455 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна».

Віталій Дума зазначає, податковою міліцією ведуться перевірки з виявлення незаконного виготовлення та реалізації фальсифікованих товарів.

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заступник начальника ГУ  ДФС у Тернопільській області

«У рамках тих операцій, які я вже назвав, це «Акциз-2016» і «Рубіж-2016», нами вже вилучено підакцизних товарів з незаконного обігу на загальну суму близько 6 мнл. гривень. Завершено розслідування та скеровано до суду 3 кримінальних провадження стосовно 4 осіб».

залишіть коментар