Близько 600 учасників АТО з Тернопільщини отримали землю під садівництво та селянське господарство

Автор:     Опубліковано: 24 Березня 2016 о 19:15    703 переглядів

Більше трьох тисяч гектарів землі для потреб учасників АТО зарезервували на Тернопільщині. Наразі, кажуть в Головному управлінні Держгеокадастру в області, до них надійшло близько 1800 заяв на отримання дозволів щодо виготовлення документів на відведення земельних ділянок у власність.

ПАВЛО БОДНАР, в.о. начальника ГУ Держгеокадастру в Тернопільській області:

«Близько 1650 з них уже надано дозволи на виготовлення такої документації на площу більше 700 га. Близько 100 зараз знаходяться на опрацюванні».

Близько шести сотень учасників АТО вже отримали ділянки у власність – як для ведення садівництва,так і для особистого селянського господарства.

Втім, бували, і відмови, як пояснюють в управлінні, в зв’язку із грубими порушеннями земельного законодавства.

ПАВЛО БОДНАР, в.о. начальника ГУ Держгеокадастру в Тернопільській області:

«А саме: що людина вже скористалася правом на отримання безоплатно у власність такої земельної ділянки за даним цільовим призначенням. Або  ж місцезнаходження земельної ділянки суперечить містобудівній документації, а саме – десь накладається, виходить десь частково в межі населеного пункту. Такі найпоширеніші відмови. А також, коли люди звертаються на земельні ділянки, які уже надані у власність або в користування, де потрібно, як це передбачено законодавством, згода на вилучення».

Разом з тим, каже Павло Боднар, у таких випадках радять військовослужбовцям звертатись повторно для узгодження іншого місця розташування землі.

Охочим отримати ділянку слід підготувати пакет документів.

ПАВЛО БОДНАР, в.о. начальника ГУ Держгеокадастру в Тернопільській області:

«Це копія посвідчення учасника бойових дій, засвідчена нотаріально або довідкуз військової частини про безпосередню участь його у Антитерористичній операції. Копія паспортних даних, копія коду. Довідку по формі 6-зем, викопіювання ми уже самі робимо, виготовляємо, додаємо до цього пакету».

До слова, перелік  зарезервованих для учасників АТО ділянок можна знайти на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

 

залишіть коментар