Для безпеки тернополян із бюджету виділили 2 мільйони гривень

Автор:     Опубліковано: 31 Березня 2016 о 19:14    410 переглядів

У Тернополі реалізовують програму «Безпечне місто». Для того, щоб покращити громадську безпеку із бюджету виділили 2 мільйони гривень. У ці кошти входить і вартість додаткових вебкамер, які планують встановити на основних автошляхах нашого міста.

ІВАН СОРОКОЛІТ, директор КП «Тернопіль Інтеравіа»:

«Програма «Безпечне місто» передбачає великий набір заходів, включно і з поліпшенням матеріальної бази нової поліції, і з проведення семінарів організаційних, і навчань, але одним з напрямків є це розбудова, продовження розбудови централізованої системи відеоспостереження міста».

Оскільки в Тернополі автомобільні розв’язки переважно суміжні із пішохідними зонами, то камери охоплюватимуть і ці частини дорожнього руху. Цьогоріч планують встановити ще 12 камер, але директор КП «Тернопіль Інтеравіа» каже, можливо, їх буде й більше.

ІВАН СОРОКОЛІТ, директор КП «Тернопіль Інтеравіа»:

«До прикладу, бракує камери на розв’язці біля 6-го магазину. Чи камери в місці частого ДТП – це Гаївське перехрестя, так зване, вулиця Гайова в напрямку Об’їзна-Гайова. Далі дамба ставу, але зі сторони Дружби. Ще одне місце – це Збаразьке кільце. Там одна камера є, але 4 ключові дороги і одна з цих частин, це якраз пішохідний перехід в напрямку мікрорайону БАМ».

Встановлювати вебкамери на вулицях Тернополя почали ще у 2012-му році. Зараз їх є більше 200. Іван Сороколіт зазначає, система відеоспостереження в Тернополі є однією із найпотужніших в Україні.

залишіть коментар