Фільм про Героїв з Тернопільщини показали у Чорткові

Автор:     Опубліковано: 31 Березня 2016 о 19:14    677 переглядів

Команда ІНТБ відвідала ще один район. Цього разу поїхали на південь Тернопільської області. Аби і у Чорткові побачили фільм-спогад про п’ятьох Героїв Небесної сотні: Назара Войтовича, Устима Голоднюка, Олександра Капіноса, Ігоря Костенка  та Тараса Слободяна.

ЙОСИПА ОВОД,  директор Чортківського районного будинку культури ім. К. Рубчакової 

 «Кожного з них можна дійсно назвати Героєм у всьому: їхніх помислах, їхніх тих героїчних вчинках, що вони не побоялися лишити навчання, роботу, поїхати. Незважаючи на цей, навіть, молодий вік, здається, що таке 18 років, ще може такої свідомості нема, нема патріотизму. Є. Значить Україна міняється».

 

Близько двох сотень чортківчан, прийшли подивитися фільм, виробництва телеканалу ІНТБ, «Люди. Майдан. Герої». Глядачі запевняють, стрічка не може  залишити байдужим нікого.

ГАЛИНА БАЛІЦЬКА, чортківчанка

«Відразу ж згадалося все, що відбувалося на Майдані. Згадався той біль втрати і розуміння материнських сліз».

 

ЙОСИПА ОВОД,  директор Чортківського районного будинку культури ім. К. Рубчакової 

 «Оці зустрічі, ці перегляди фільмів і це продовження показу цих героїчних вчинків тих людей, цеї Небесної сотні, треба показувати і вчити цю молодь, яка сьогодні була присутня. Я думаю ще не один раз цей фільм побачать на других екранах, щоб ми пам’ятали саме цих людей, які починали революцію в Україні, почали революцію в наших душах».

Фільм-спогад про новітніх Героїв України і рідної Тернопільщини  покажуть ще у кількох районних центрах області.

залишіть коментар