Фільм телеканалу ІНТБ про Героїв Небесної Сотні побачили в ТНЕУ

Автор:     Опубліковано: 3 Березня 2016 о 19:25    322 переглядів

«Люди. Майдан. Герої». Серію короткометражних фільмів виробництва телеканалу ІНТБ побачили і в Тернопільському національному економічному університеті. Нагадаємо, кінострічка присвячена нашим землякам, звичайним хлопцям, яким судилося залишитися у пам’яті поколінь Героями Небесної Сотні.   Один із них, Тарас Слободян, до слова, навчався, а пізніше – і працював у згаданому виші.

ОЛЕНА ГЕРАСИМЕНКО, автор сценарію «Люди. Майдан. Герої»:

«Здебільшого, Герої Небесної Сотні – це молоді хлопці. Зовсім юні, 17-річні, 20-річні. Тому я думаю, що кожному студентові в такому віці не те що потрібно, це вкрай необхідно подивитися на те, як формувалися, як росли ці юнаки, те, які думки їх наповнювали і чому, власне, вони пішли на Майдан відстоювати краще майбутнє для нас усіх».  

Самі глядачі своїх емоцій – не  приховують.

ОКСАНА НИЖНИК, студентка ТНЕУ:

«Знаєте, під час перегляду фільму знову, вкотре падає на голову, можна сказати, та гірка правда, що, дійсно, два роки тому на Майдані загинули мої однолітки, чиїсь сини, батьки, кохані. І невимовний біль просто. Герої не вмирають, і це правда. І наш величезний з вами всіх обов’язок – просто берегти їхню пам’ять і закінчити, довести до кінця те, що вони розпочали».

ЮРІЙ ДЗЮЛА, методист відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ:

«Не можна на це дивитись спокійно, дійсно, течуть сльози. Адже ті хлопці віддали життя за нас з вами, і ми не маємо права їх забувати».

В університеті розповідають: показ фільмів став продовженням циклу заходів, присвячених новітнім Героям України.

СВІТЛАНА СОРОЧИНСЬКА, начальник відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ:

«Ми хочемо вселити в душі нашої молоді, наших студентів оце велике прагнення і стремління понад усе любити всій рідний край, свій народ. І навічно закарбувати в своїх серцях і душах імена тих людей, які за нас, за наше майбутнє віддали найдорожче, що є в житті людини – своє молоде життя».     

Фільм «Люди. Майдан. Герої» вже бачили глядачі нашого телеканалу, учні кількох тернопільських шкіл та мешканці Збаража. Невдовзі стрічку покажуть і у кооперативному коледжі, де навчався наймолодший із Небесної Сотні – Назар Войтович, та у низці районних центрів Тернопільщини. А 15 березня о 18:00 усі охочі зможуть завітати на перегляд фільму у Палац Кіно, що на вулиці Івана Франка, 8 у Тернополі.

 

 

залишіть коментар