Хто винний у смерті 3-річної дівчинки в Шумську, з’ясовують правоохоронці

Автор:     Опубліковано: 30 Березня 2016 о 19:23    895 переглядів

Правоохоронці з’ясовують, хто винен у смерті 3-річної дівчинки, яка 28-го березня втопилася на території районної лікарні. Поки батьки були зайняті документами всередині, дівчинка гралася на вулиці і, на очах у свідка, провалилася у колодязь.

ВОЛОДИМИР КАСЮБА, пацієнт лікарні:

«Бачу, десь пішла вона тою стежкою туди. І стала просто на ту ляду зверху. На ту ляду стала. І різко – раз, проломилася, пішла вниз».

Спробував дістати дитину з води перехожий, але йому це не вдалося.

ІННА МОГИЛА, начальник слідчого відділення Шумського відділення поліції ГУНП в області:

«Металеві сходи і наповнений цей резервуар водою. Ну, і зі слів пожежників, приблизно півтора метри висота води. Площа його тоже досить велика – метрів 4/4 чи 5/5, він досить великий. І цей чоловік не зміг знайти дитину. Приїхали вже працівники пожежної  служби, яким вдалося дістати дитину з води, але вона вже була без ознак життя. Дитина була мертва».

Наразі поліція з’ясовує, хто винен у смерті дитини і чи відповідає медичний заклад вимогам безпеки. Адже на території Шумської лікарні є ще не один такий, неналежно накритий, пожежний колодязь.

АНАТОЛІЙ ІГНАТЮК, начальник Шумського відділення поліції ГУНП в області:

«Поряд з тим, що внесено по 115, частині 1 кримінальне провадження буде проведена перевірка медичного закладу, встановити як охоронялися, які були заходи для того. Чи був колодязь накритий, хто відповідає».

У Шумському відділенні поліції кажуть, відповіді на ці питання дасть слідство.

залишіть коментар