Навесні ЛОР-захворювання – не рідкість

Автор:     Опубліковано: 28 Березня 2016 о 19:17    837 переглядів

Хоч зима позаду, та люди все ще страждають від ЛОР-захворювань, кажуть медики. Зі слів лікаря-отоларинголога медичного центру «Віасан», чи не найчастіше  пацієнти звертаються із хронічними тонзилітами. Цю недугу нерідко лікують радикальними методами, які не завжди ефективні, пояснює спеціаліст.

ІРИНА МАЛЬОВАНА, к.м.н., лікар-отоларинголог медичного центру «Віасан»:

«Як правило, їм рекомендують видалення мигдаликів. Але, як показує досвід, видалення мигдаликів не завжди призводить до хороших результатів, до зниження простудних захворювань, а навпаки – інфекція просувається глибше по верхніх дихальних шляхах».

Альтернативою хірургічному втручанню, кажуть фахівці,  є метод кріотерапії. Його основа – вплив низьких температур на уражені ділянки.

ІРИНА МАЛЬОВАНА, к.м.н., лікар-отоларинголог медичного центру «Віасан»:

«В даному випадку, зберігається здорова тканина, забирається тільки хвора, внаслідок чого покращується кровопостачання органа, відбувається насичення мигдаликів лімфоцитами, імуноглобулінами і білками, які борються із простудними захворюваннями, в даному випадку».

Фахівці запевняють: метод дієвий також при запаленнях слизової оболонки носа, різних формах риніту, фарингітах, аденоїдитах. Рекомендують його і тим, хто часто хворіє простудними захворюваннями.

РОМАН МАЛЯРИК, заступник директора медичного центру «Віасан»:

«Лікування проводиться трьома способами, які підбираються індивідуально до кожного пацієнта. Перший спосіб – це кріодеструкція, тобто, руйнування патологічних тканин. Другий – це кріостимуляція лімфоденоїдної тканини глотки. І третій метод – це є кріоорошення. Цей метод найпопулярніший, адже використовується  для профілактики отоларингологічних захворювань, а також – для лікування аденоїдиту у дітей».   

Метод кріотерапії, запевняють медики, підходить усім віковим категоріям та практично не має проти показань.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!