Небайдужих тернополян кличуть на толоку

Автор:     Опубліковано: 16 Березня 2016 о 19:39    494 переглядів

Прибрати всю територію парку Слави мають на меті координатори толоки, котра відбудеться 26 березня. Кажуть, про участь в акції вже заявило чимало тернополян.

ВОЛОДИМИР МАЛИШЕВСЬКИЙ, координатор толоки   

«Ідейним батьком у цій ідеї виступає Петро Гурняк, з яким ми, в принципі, обговорили це питання і вирішили виступити ініціативною групою для проведення толоки. Погодилися взяти участь: 2-ге училище професійно-технічне, згодилися взяти участь 23 школа, згодилися взяти участь гімназія ім. Івана Франка, Технічний коледж і Університет Пулюя».

Шляхом проведення такої толоки хочуть привернути увагу до питання створення меморіалу пам’яті учасників АТО.

ВОЛОДИМИР МАЛИШЕВСЬКИЙ, координатор толоки   

 «Виникла ідея, яка має бути почута громадськістю щодо створення меморіального комплексу пам’яті учасників АТО, які загинули на Сході України. На даному місці помістити фотографії загиблих воїнів наших, міста Тернополя і Тернопільської області. З відповідними, можливо, атрибутами їхніх підрозділів».

Все що потрібно – прийти у парк Слави 26 березня о 10.00.  По можливості взяти ганчірку, граблі, відро та рукавиці.

ВОЛОДИМИР МАЛИШЕВСЬКИЙ, координатор толоки   

 «Громадяни міста Тернополя, небайдужі мешканці,  учасники АТО, ветерани АТО, військовослужбовці, сімї  загиблих. Просимо взяти участь у даній акції, з метою якраз подальшого визначення меморіалу або комплексу загиблим учасникам Антитерористичної операції».

  Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном +38 (096) 470-88-10

залишіть коментар