Патрульні розповіли, яких порушень у Тернополі найбільше

Автор:     Опубліковано: 31 Березня 2016 о 19:13    327 переглядів

Оскільки патрульні поліцейські у нашому місті працюють лише 20 днів, увага до їхньої роботи з боку тернополян чимала. Людям цікаво, як проходять робочі зміни полісменів. Копи, у свою чергу, кажуть, сподіваються на розуміння громадян. Богдан Джула – командир 2-ї роти тернопільських патрульних розповідає, найгострішою у Тернополі є проблема неправильного паркування.

БОГДАН ДЖУЛА, командир другої роти Управління патрульної поліції в м.Тернопіль:

«Проблематичними є такі місця, як бульвар Тараса Шевченка, також вулиця Грушевського і біля візового центру. Однією із найбільш проблемних ділянок нашого міста є вулиця Клінічна. В зв’язку з тим, що карети швидкої допомоги, які доправляють хворих до обласної лікарні, не можуть проїхати, немає проїзду через щільне місце паркування транспортних засобів з порушенням правил дорожнього руху».

Тих, хто не є злісним порушником поліцейські не штрафують, а виносять їм попередження. Проте, якщо недобросовісні водії попадаються вдруге, тоді без штрафу не обійтись.

БОГДАН ДЖУЛА – командир другої роти Управління патрульної поліції в м. Тернопіль:

«Також хотіли би звернутися до водіїв, адже деякі з водіїв прекрасно розуміють, що вчинили порушення, і сприймають, як відповідне те, що настає адміністративна відповідальність. А інші водії намагаються спровокувати наших інспекторів на якісь неправильні вчинки або незаконні дії. Тож просимо водіїв приймати до уваги те, що ПДР є обов’язкові для виконання, як для водіїв, так само і для пішоходів – для всіх громадян України».

До речі, пішоходів патрульна поліція також пильнуватиме. На тих, хто переходитиме дорогу у недозволеному місці чи на червоне світло світлофора складатимуть постанови та виписуватимуть штрафи.

залишіть коментар