Понеділок у Тернополі розпочався з ДТП. Обійшлося без жертв

Автор:     Опубліковано: 14 Березня 2016 о 19:05    513 переглядів

Тернопільські патрульні поліцейські за перші дні роботи  – з 12-го по 14-те березня склали близько 50 протоколів  про порушення правил дорожнього руху та керування транспортними засобами.  Побачити нову поліцію в роботі ми змогли сьогодні близько 9-ї ранку. На перехресті вулиць Корольова-Купчинського трапилась дорожньо-транспортна пригода.

ЮРІЙ СИДОРКО, заступник командира 4-ї роти, лейтенант поліції:

«Водій, який рухався зі сторони вулиці Корольова до дитячої лікарні на автомобілі Сітроен Берлінго по правилах правої руки, тобто повинен був дати дорогу водію, який рухався в сторону Байківців на автомобілі фольксваген гольф. Він цього не зробив, в результаті чого сталась ДТП. По зовнішніх ознаках стан алкогольного сп’яніння в них відсутній, тобто вони були тверезі».

Внаслідок аварії ніхто не постраждав.

ЮРІЙ СИДОРКО, заступник командира 4-ї роти, лейтенант поліції:

«Зараз наші працівники роблять всі відповідні заміри, на водія автомобіля Сітроен Берлінго буде складений адміністративний протокол по статті 124, і направлений на розгляд в суд».

За порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів,  водію сітроена загрожує штраф від 1-го до 4-х неоподаткованих мінімумів або позбавлення права на водіння терміном від 3-х до 6-ти місяців.

залишіть коментар