Працівники податкової міліції повернулись зі Сходу

Автор:     Опубліковано: 15 Березня 2016 о 19:05    400 переглядів

Вісім працівників податкової міліції у складі спецпідрозділу «Фантом» працювали на території проведення Антитерористичної операції. Додому добровольці повернулись живими та здоровими.

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ ДФС в Тернопільській області:

«Розуміємо, що такий довгий час вам було нелегко. І ми переживали, намагалися вас підтримати. Щиро дякую, що відбувалося все це з честю та гідністю. Радий, що особисто знаю вас. Радий щиро, що ви повернулися, що все добре, багато хто вже відпочив, багато хто приступив до роботи, хто ще відпочиває».

РОМАН ДЕМБОРИНСЬКИЙ, підполковник податкової міліції:

«Підрозділ «Фантом» на лінії розмежування має пару задач – це перевірка, переміщення товарообороту через лінію розмежування. На КПВВ ми обслуговували, зокрема Тернополем, працівниками, які відряджені були від Тернополя, ми обслуговували КПВВ Мар’їнка, Курахово і КПВВ Зайцеве, а також наші працівники тернопільські були відряджені для проведення бойових задач в зведені мобільні групи».

Бійців нагородили грамотами та висловили подяку. Добровольці розповідають, війна – це завжди страшно, проте за потреби готові їхати у зону бойових дій знову.

РОМАН ДЕМБОРИНСЬКИЙ, підполковник податкової міліції:

«Я був вперше. Деякі працівники наші, наші працівники були в другу ротацію, приїхали вони в липні і через ротацію в жовтні вирушили ми в зону АТО. Спочатку, ви знаєте, спочатку людина боїться, спочатку хоче додому, потом людина привикає. Додому хочеться, тому що 1100 кілометрів додому, додому, звичайно, хочеться. Служби тоже ж не залишиш. Відповідно, ми всі чекали на наказ для відрядження нас додому. Нас замінили, ми приїхали. В слідуючий раз ми їх поміняєм».

Замінили бійців на Сході 2 слідчих, та 4 оперативних працівників.

залишіть коментар