Тернопільську міс обиратимуть 8-го березня

Автор:     Опубліковано: 4 Березня 2016 о 19:14    1 000 переглядів

Найкрасивішу тернополянку обиратимуть вже наступного тижня. За титул «Міс Тернопіль 2016» та право представляти місто на  всеукраїнському конкурсі краси змагатимуться 16 учасниць.  Організатори розповідають, дійство триватиме до 3-х годин, буде 4 виходи дівчат.

ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, регіональний директор національного комітету «Міс Україна» в Тернопільській області:

«Завжди є таким стимулюючим, мотивуючим до дівчат – це отримати корону і поїхати далі представляти в Київ місто Тернопіль. Цього року вперше за 7 років, завдяки нашим партнерам, буде такий, дуже мотивуючий фактор, а саме 50 000 переможниця отримає подарунок. Цього року дуже буде багато подарунків».

Готувались дівчата до конкурсу протягом 2-х місяців. Запевняють, підготовка була цікавою та корисною. Незважаючи на те, що встигли здружитись – кожна з них націлена на перемогу.

ІВАННА КИБА, учасниця конкурсу:

«Мені дуже сподобалась сама атмосфера «Міс Тернопіль 2016», адже це нові враження, нові друзі насамперед, яких я тут здобула. Також мені подобається кожного дня ходити на репетиції – це досить приємно і з хорошими людьми. Я налаштована на перемогу так, як кожна учасниця «Міс Тернопіль».

АЛІНА КРАМАРЧУК, учасниця конкурсу:

«Брала участь в 2013-му році в «Міс Тернопіль», от. Мені тоді було лише 16 років. Я тоді не поставилась до цього так серйозно. Очікую перемоги, я прийшла вже налаштованою в бій. Здружились з дівчатами, дівчата такі досить симпатичні, відчувається конкуренція, скажу відверто».

Відбудеться конкурс «Міс Тернопіль 2016» 8-го березня в обласному драмтеатрі.

залишіть коментар