Тернопільський став знову буде центром Міжнародних змагань з водно-моторного спорту

Автор:     Опубліковано: 28 Березня 2016 о 19:14    476 переглядів

Майже тиждень серпня буде для тернополян святковим: День прапора, День Незалежності, День міста, а також саме на ці дні припадає проведення міжнародних змагань з водного спорту, реєстрація учасників розпочинається вже завтра.

Проведення змагань з водно-моторного спорту на міському ставі вже далеко не новинка, швидше традиція.  Наразі йде активна підготовка до чемпіонатів Європи та світу 2016.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Можу сказати, що однозначно вже буде проводитися Чемпіонат з аквабайку і з фрістайлу. Це робиться, як завжди, традиційно на День Незалежності, на День міста. Сьогодні ми готуємося виконати ті завдання, які перед нами ставить Міжнародна водно-моторна федерація, для того, щоб підготувати місто для проведення змагань. Інфраструктура міста готова, є ряд заходів, які маємо зробити, це технічні питання, які нам дано доручення і ми будемо виконувати».

ВІКТОР ШЕМЧУК, президент Федерації водно-моторного спорту України

 «Змагання будуть проводитися 24, 25 серпня з аквабайку, 26 серпня буде день, коли починається заїзд учасників змагань Чемпіонату світу, 27 і 28 будуть приводитися змагання».

Зараз ведуть переговори з італійськими та угорськими рятувальниками, які мають право обслуговувати Чемпіонат світу  з цього виду спорту, оскільки в Україні таких немає.

ВІКТОР ШЕМЧУК, президент Федерації водно-моторного спорту України

«Ми отримали право на проведення в Тернополі 27-28 серпня 2016 року Чемпіонату світу в класі «Formula 500» та двох етапів Чемпіонату Європи класу«Formula 250» та «Formula 125».

Очікують учасників із різних країн світу, адже, стверджує Віктор Шемчук, ініціатива організації чемпіонатів, цього року виходила не лише від міста, але й від спортсменів, які брали участь у минулорічних змаганнях.

ВІКТОР ШЕМЧУК, президент Федерації водно-моторного спорту України

 «Наша траса сертифікована на 24 спортивних човни на стартовій площадці. Це найбільша можлива кількість, яка є в Міжнародного водно-моторного союзу».

Тернопіль має всі шанси стати водно-моторною столицею України, запевняють організатори змагань.

залишіть коментар